Tēma: Prāmju satiksme

 • Prāmis nedēļas nogalē skāra ostas piestātni (VIDEO) 0

  Prāmis "Stena Baltica" sestdien, 26. martā, izejot no ostas, skāris Ventspils ostas piestātni un radījis atsevišķus bojājumus vietās, kur nenotiek kravu pārkraušana, pastāstīja Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāve Inga Ieviņa.

 • Prāmju maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis Stena Baltica 0

  Turpinot Zviedrijas prāmju kompānijas Stena Line darbības paplašināšanu Baltijas jūrā, 19. janvārī savā pirmajā reisā maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis Stena Baltica. Tas šajā maršrutā turpmāk kursēs kopā ar Stena Scandica, aizstājot Stena Flavia, kas savukārt kopā ar Stena Livia veiks pasažieru pārvadājumus maršrutā Liepāja–Trāveminde.

 • Ar prāmjiem sasniegti kravu rekordi 0

  2021. gadā Ventspils brīvostā sasniegts vēsturiski lielākais Ro-Ro (ar prāmjiem pārvadāto) vienību skaits un svars, t.i. – 93 098 kravas vienības, kas kopā veido 2,3 miljonus tonnu, un ir par 6% vairāk nekā 2020. gadā.

 • «Stena Line» paraksta ilgtermiņa līgumu 3

  Uzņēmumi "Stena Line" un "Noord Natie Ventspils Terminals” (NNVT) ir parakstījuši līgumu uz 20 gadiem, vienojoties par pastāvīgu prāmju satiksmi no Ventspils brīvostas.

 • Konkursā par prāmju satiksmes nodrošināšanu neviens nav pieteicies 1

  Igaunijas Sāremā pašvaldības mēģinājums beidzot atrast prāmju satiksmes operatoru maršrutā starp starp Mentu ostu Sāmsalā un Ventspili atkal cietis neveiksmi - tās izsludinātajā konkursā nav saņemts neviens pieteikums, vēsta laikraksts "Saarte Haal".

 • Atļauti vairāki «Stena Line» reisi 15

  Lai nodrošinātu Latvijas uzņēmumu darbinieku komandējumus, kurus koordinē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), satiksmes ministrs Tālis Linkaits devis atļauju veikt vairākus "Stena Line" pasažieru prāmja reisus no Latvijas un Zviedriju un Vāciju.

 • Ventspilī ieradās prāmis no Zviedrijas (VIDEO) 2

  Vakar, 29. martā ar prāmi Ventspilī no Zviedrijas ieradās pasažieri ar savu transportu, kurus sagaidīja valsts un pašvaldības policija un pēc tam pavadīja auto kolonu ārā no pilsētas, neļaujot piestāt pie veikaliem vai degvielas uzpildes stacijām.