Tēma: Prāmju satiksme

 • Prāmi noskriet centās 125 dalībnieki 0

  Piektdienas, 31. maija, vēlā vakarā, atzīmējot Ventspils brīvostas pievedceļu atjaunošanas projektu noslēgumu, pa Ventspils brīvostas atjaunotajām ielām, veloceliņiem un molu pirmo reizi notika pasākums ''Skrienies ar prāmi''. Vairāki puiši un viena meitene ar izaicinājumu tika galā un distanci veica ātrāk nekā prāmis STENA BALTICA.

 • Notiks skriešanās ar prāmi 2

  Piektdienas, 31. maija, vakarā Ventspilī plānots noskaidrot, kurš ātrāks – cilvēks vai prāmis. Sacensība sāksies pie Ventspils prāmju pasažieru termināļa plkst. 23.00 un noslēgsies Dienvidu mola galā.

 • Ar prāmi Ventspils ostā ierodas trīsmiljonais pasažieris 0

  Šorīt ar rīta reisu no Zviedrijas Ventspils ostā ieradās trīsmiljonais pasažieris, kopš izveidota regulāra starptautiska pasažieru satiksme. Tas bija būvniecības uzņēmuma īpašnieks Dainis Bužs no Madonas, kurš šobrīd dzīvo Rīgā.

 • ''Stena Line'' iegādājusies tiesības nodrošināt prāmju termināļa pakalpojumus Ventspilī 0

  Turpinot nostiprināt “Stena Line” pozīciju Baltijas jūras reģionā un paplašināt prāmju pārvadājumu pakalpojumus, uzņēmums iegādājies tiesības nodrošināt prāmju termināļa pakalpojumus Ventspils ostā. Šis ir viens no soļiem, kuros papildu prāmju modernizācijai un jaunu prāmju maršrutu veidošanai, “Stena Line” pēdējā laikā veikusi apjomīgas investīcijas.

 • Aizvadītais gads - labākais prāmju satiksmē 0

  2022. gadā Ventspils brīvostas vēsturē ierakstīti jauni prāmju satiksmes rekordi. Ne tikai sasniegti, bet arī pārsniegti pirmspandēmijas laika statistikas dati. 12 gadu laikā Ro-Ro kravu apjoms Ventspilī palielinājies gandrīz 200 reižu.

 • Evakuācija no prāmja nebija nepieciešama 0

  Pirmdien pie Zviedrijas krastiem izcēlies ierobežots ugunsgrēks Ventspils-Nīnashamna automašīnu prāmī ar 300 cilvēkiem uz klāja, taču ugunsgrēks pakļauts kontrolei, paziņoja Zviedrijas Jūras administrācija.

 • Uz prāmja "Stena Scandica" izcēlies ugunsgrēks 1

  Pirmdien uz prāmja Stena Scandica, kas no Ventspils bija ceļā uz Nīneshamnu, izcēlies ugunsgrēks, vēsta Zviedrijas ziņu portāls Dagens Nyheter. Lai arī visi dienesti ir gatavībā, ticamākais, evakuāciju veikt nevajadzēs, bet prāmi tuvāko stundu laikā aizvilks uz Nīneshamnas ostu.

 • «Stena Line» rīko «atvērto durvju dienu» 0

  Ventspils pilsētas svētku laikā, 6. augustā no plkst. 12–15, Zviedrijas prāmju kompānija Stena Line aicina ikvienu interesentu apmeklēt atvērto durvju dienu uz prāmja Stena Baltica un aplūkot prāmja kajītes, atvērto klāju, publiskās zonas – atpūtas telpas, bāru un restorānu, kā arī izmantot ārkārtīgi retu iespēju – paviesoties uz kapteiņa tiltiņa.

 • Prāmis nedēļas nogalē skāra ostas piestātni (VIDEO) 0

  Prāmis "Stena Baltica" sestdien, 26. martā, izejot no ostas, skāris Ventspils ostas piestātni un radījis atsevišķus bojājumus vietās, kur nenotiek kravu pārkraušana, pastāstīja Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāve Inga Ieviņa.

 • Prāmju maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis Stena Baltica 0

  Turpinot Zviedrijas prāmju kompānijas Stena Line darbības paplašināšanu Baltijas jūrā, 19. janvārī savā pirmajā reisā maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis Stena Baltica. Tas šajā maršrutā turpmāk kursēs kopā ar Stena Scandica, aizstājot Stena Flavia, kas savukārt kopā ar Stena Livia veiks pasažieru pārvadājumus maršrutā Liepāja–Trāveminde.

 • Ar prāmjiem sasniegti kravu rekordi 0

  2021. gadā Ventspils brīvostā sasniegts vēsturiski lielākais Ro-Ro (ar prāmjiem pārvadāto) vienību skaits un svars, t.i. – 93 098 kravas vienības, kas kopā veido 2,3 miljonus tonnu, un ir par 6% vairāk nekā 2020. gadā.

 • «Stena Line» paraksta ilgtermiņa līgumu 3

  Uzņēmumi "Stena Line" un "Noord Natie Ventspils Terminals” (NNVT) ir parakstījuši līgumu uz 20 gadiem, vienojoties par pastāvīgu prāmju satiksmi no Ventspils brīvostas.