Piektdienas, 31. maija, vakarā Ventspilī plānots noskaidrot, kurš ātrāks – cilvēks vai prāmis. Sacensība sāksies pie Ventspils prāmju pasažieru termināļa plkst. 23.00 un noslēgsies Dienvidu mola galā.

Atzīmējot ostas pievedceļu atjaunošanas programmas noslēgumu, Ventspils brīvostas pārvalde piektdienas, 31. maija, vakarā aicina ikvienu piedalīties vasaras sagaidīšanas pasākumā “Skrienies ar prāmi!” Distance, kurā ikviens aicināts izmēģināt savus spēkus, ir 4 kilometrus gara. Skrējiens sāksies pie prāmju pasažieru termināļa Dārzu ielā 6 līdz ar prāmja atiešanu no piestātnes plkst. 23.00 un turpināsies pa atjaunoto Ostas ielu līdz stāvlaukumam pie Ostas kapteiņdienesta, tad pagriezīsies pa Loču ielu, lai apskrietu zvejas un jahtu ostu teritorijas, un turpinātu ceļu uz Dienvidu molu. Lai uzvarētu sacensībās, Dienvidu mola gaismas zīme jāsasniedz ātrāk par Stena Line prāmi.

Pulcēšanās un reģistrēšanās skrējienam sāksies no plkst. 22.00 stāvlaukumā pie prāmju termināļa Ventas pusē. Skrējiena starts paredzēts plkst. 23.00, tāpēc skrējēji aicināti ņemt līdzi lukturīšus ceļa izgaismošanai.

Pēc skrējiena visi aicināti uzkavēties Dienvidu mola laukumā pie skulptūras “Govs Matrozis”, lai kopā sagaidītu vasaras un brīvlaika sezonas sākšanos. Paši ātrākie skrējēji kā galveno balvu saņems braucienu ar Stena Line prāmi.

Ostas ielas pārbūve, kas noslēdzās šajā pavasarī, bija pēdējais posms Ventspils brīvostas pārvaldes īstenotajā pievedceļu atjaunošanas un pārbūves projektā, kurā atjaunoti vai izbūvēti 19 pievedceļu posmi gandrīz 13 kilometru garumā. Kopējās projekta attiecināmās izmaksas – 18,6 miljoni eiro. ES Kohēzijas fonda finansējums šajā projektā ir 15,296 miljoni eiro.

Kopš 2007. gada, īstenojot trīs apjomīgus ES Kohēzijas fonda līdzfinansētus projektus, Ventspils brīvostas pārvalde atjaunojusi vai izbūvējusi 75 ielu posmus Ventspilī, ieguldot pilsētas ielu infrastruktūrā vairāk nekā 80 miljonus eiro.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    sranskis Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

    Un kas tad uzvarēja, cik dalībnieku? Vai kā vienmēr- nekādas atgriezeniskās saites?

  • 0
    Ventspils brīvostas pārvalde Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

    Šeit ir informācija par rezultātiem https://www.ventasbalss.lv/zinas/sports/50558-prami-noskriet-centas-125-dalibnieki

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: