Tēma: Pārtikas pakas

 • Skolēniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm piegādās pārtikas pakas 0

  Sociālais dienests novembrī uzsāks pārtikas paku piegādi tiem 5. – 12. klašu skolēniem, kuru ģimenēm Sociālais dienests ir piešķīris trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu, kuri mācās vispārējās izglītības iestādēs Ventspils pilsētā, bet pašlaik mācās attālināti valstī noteikto ierobežojumu dēļ.

 • Noslēgsies pārtikas paku piegāde skolēniem no trūcīgām ģimenēm 13

  Ventspils pilsētas Sociālais dienests pagājušā gada 17. novembrī uzsāka pārtikas paku piegādi tiem skolēniem, kuru ģimenēm Sociālais dienests ir piešķīris trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu, kuri mācās vispārējās izglītības iestādēs pilsētā vai novadā, bet valstī noteikto ierobežojumu dēļ mācības norisinājās attālināti.

 • Skolēniem turpinās nodrošināt pārtikas pakas 6

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu nodrošināt pārtikas paku izsniegšanu Ventspils skolēniem. Ēdināšanas atbalsts skolēniem šajā mācību gadā tiks sniegts, kamēr valstī notiek attālinātais izglītības ieguves process.

 • Turpina piegādāt pārtikas pakas 9

  Ventspils pilsētas Sociālais dienests pagājušā gada 17. novembrī uzsāka pārtikas paku piegādi tiem skolēniem, kuru ģimenēm Sociālais dienests ir piešķīris trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu, kuri mācās vispārējās izglītības iestādēs Ventspils pilsētā vai Ventspils novadā, bet pašlaik mācās attālināti valstī noteikto ierobežojumu dēļ.

 • Skolēniem piegādās pārtikas pakas 7

  Ventspils pilsētas Sociālais dienests šonedēļ uzsāks pārtikas paku piegādi 7. - 12. klašu skolēniem, kuru ģimenēm ir piešķīris trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu un kuri mācās vispārējās izglītības iestādēs pilsētā vai novadā.

 • Paplašina ģimeņu loku, kuras varēs saņemt palīdzību no ES 6

  Turpmāk ne tikai trūcīgām un krīzes situācijā nonākušām ģimenēm, bet arī maznodrošinātām ģimenēm ar ienākumiem līdz 188 eiro būs pieejami Eiropas Savienības atbalstītie pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu komplekti, otrdien lēma valdība.