Tēma: KNAB

 • VeA sadarbojas ar KNAB 1

  Ņemot vērā aizvadītajā nedēļā presē izskanējušo informāciju par to, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veicis izmeklēšanas darbības Ventspils Augstskolā (VeA). VeA vadība pilnībā sadarbojas ar tiesībsargājošajām iestādēm un sniedz tām visu nepieciešamo informāciju, lai process pēc iespējas ātrāk virzītos uz priekšu.

 • KNAB procesuālās darbības veicis Ventspils Augstskolā 0

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izmeklēšanas darbības veicis Ventspils Augstskolā (VeA). Latvijas prokuratūras pārstāve informēja, ka Eiropas prokuratūras uzdevumā procesuālās darbības tika veiktas VeA kādā Eiropas prokuratūras lietvedībā esošā kriminālprocesā, kas saistīts ar ES līdzfinansēto līdzekļu nelikumīgu izmantošanu.

 • KNAB noziedzīgu nodarījumu nesaskata 18

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izbeidzis kriminālprocesu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas tika ierosināts par to, ka Ventspils pašvaldības līdzekļi, iespējams, izmantoti neatbilstoši pašvaldības pamatfunkciju veikšanai, iegādājoties automašīnas Audi A8 pašvaldības vajadzībām.

 • KNAB aizliedz slēptās aģitācijas materiāla izplatīšanu Ventspilī 21

  25. maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pieņēma lēmumu aizliegt turpmāku Ventspils pašvaldības iedzīvotājiem adresētā slēptās aģitācijas materiāla - avīzes veida izdevuma ''ko visādi ventspilnieki.lv tev nestāsta'' - izplatīšanu.

 • KNAB skaidro Ventspils apmeklējuma iemeslus 20

  Vakar, 24. februārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros veica kriminālprocesuālās darbības Ventspils pašvaldībā, tostarp Ventspils domē. Darbības veiktas saistībā ar aizdomām par iespējamu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.