Tēma: Poliklīnika

 • Dermatologs Mārcis Šepte: saule ir brīnumlīdzeklis, ar ko jābūt uzmanīgiem 7

  Šīs vasaras karstajās un saulainajās dienās īpaši aktuāls ir jautājums par pareizu uzturēšanos saulē. Ventspils poliklīnikas dermatologs Mārcis Šepte norāda, ka cilvēkiem saulē būtu jāuzturas, jo tādējādi daļēji var uzņemt organismam tik nepieciešamo D vitamīnu, taču – tas jādara apdomīgi.

 • Pārventas poliklīnikā ierodas mediķi spectērpos 18

  Kāda ventspilniece savā Facebook profilā publicējusi attēlu un aprakstu par notikumiem Pārventas poliklīnikā, kurā piektdienas pusdienlaikā ieradušies mediķi spectērpos, turklāt iestāde uz laiku tikusi aizslēgta.

 • Poliklīnika piedāvā ārstniecisko masāžu 3

  Mazina muskuļu saspringumu, uzlabo asinsriti un emocionālo stāvokli – šādi ir ieguvumi, ko cilvēka ķermenim sniedz masāža. Ventspils poliklīnika piedāvā arī ķīniešu tradicionālās medicīnas metodes, tostarp Gua-Sha masāžu.

 • Informēja par Ventspils poliklīnikas aktualitātēm 0

  Ventspils poliklīnikā šonedēļ norisinājās Informācijas dienas pasākums, kurā varēja uzzināt vairāk par poliklīnikas jaunumiem, kā arī noskaidrot aktuālo informāciju par gaidīšanas rindām uz valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

 • Poliklīnikā iegādāta krioterapijas iekārta 0

  Ventspils poliklīnikas Fizikālās terapijas kabinetam iegādāta krioterapijas iekārta. Ar to plānots uzlabot poliklīnikā notiekošo fizioterapijas nodarbību efektivitāti.