Olimpiskā centra Ventspils čempionātā hokejā 2.līgas turnīrā pie sestā panākuma tikuši Rodeo spēlētāji, kas ar 5:3 pieveica Dundaga 2 hokejistus.

Mača rezultāts tika atklāts jau 19. sekundē (Rodeo), taču tie arī bija vienīgie vārti pirmajā trešdaļā, toties otrajā sarkanā gaisma aiz vārtiem iedegās regulāri – pirms pēdējā perioda Rodeo bija vadībā 5:1. Kārtīgi izmētājušies otrajā trešdaļa, pēdējā motosportisti atkal klusēja, toties sāncenši divas ripas atspēlēja, taču ko vairāk panākt nespēja.

Interesanti, ka šoreiz neviens no hokejistiem neizcēlās ar vairāku vārtu guvumiem un arī nesavāca vairāk par vienu rezultativitātes punktu. Rodeo komandā vārti Edija Vaitkusa, Uģis Lagzdiņš, Viesturs Šauriņš, Arvis Sanders un Juris Riekstiņš rēķinā, bet dundadzniekiem – Mārtinš Vahšteins, Atis Burnevics un Raitis Kristiņš.