Aizvadīti kārtējie divi mači Olimpiskā centrs Ventspils kausa izcīņā hokejā 2. divīzijā, un abos risinājās ļoti spraiga cīņa.

Kurekss un Rodeo mačā jau 49. sekundē tika atklāts rezultāts (Edgars Terliņš), taču nekāda sāncenšu nomētāšana nesekoja. Pēc nepilnām piecām minūtēmRodeo spēlētājs Edgars Kurpics panāca izlīdzinājumu, tomēr drīz vien sekoja arī Kurekss atbilde – Normunds Lācis atkal izvirzīja vadībā kociniekus. Šāds rezultāts saglabājās arī pēc divām trešdaļām, bet trešās vidū vēl viens precīzs metiens padevās Terliņam, kas ļāva Kurekss svinēt uzvaru 3:1.

Pašvaldības policijas un Tornado 2 mača liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā, turklāt pamatlaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem. Policisti metienu izpildīšanu nodeva komandas kapteiņa Ērika Jaunozola pārziņā, un viņš bija precīzs divos no trim piegājieniem, kamēr viesuļi realizēja visus. Precīzi meta Normunds Abakuks, Krists Pētersons, bet uzvaras vārti Veno Puķīša rēķinā.

Šonedēļ Olimpiskā Centra Ventspils kausa izcīņā paredzētas četras spēles. Trešdien pulksten 22 risināsies 2. divīzijas mačs starp Dundagu 2 un municipāļiem, ceturtdien šajā pašā divīzijā mērosies spēkiem Kuldīga un Tornado 2. Svētdien vispirms laukumā dosies Kurekss un Dundaga 2, bet pēc tam risināsies 1. divīzijas mačs, kurā sacentīsiesLiepāja/Pit Stop un Tornado 1.