Ventspils Kultūras centrs aicina ventspilniekus, uzņēmumu un iestāžu darbiniekus piedalīties tradicionālajās „Pūķu laivu” sacensībās.

Sacensības norisināsies šā gada 10.jūlijā Ventspils Jūras svētku laikā no plkst. 12.00 līdz 16.00 Ostas ielas promenādē, starts pie „Govs ceļotājas”.

 

Pasākuma programmā:

  • plkst.11.30 - izloze un iepazīšanās ar laivām;
  • plkst.12.15 - komandas prezentācija (uz skatuves);
  • plkst.13.00 - sacensību sākums.

Piedaloties „Pūķu laivu” sacensībās, varēsiet parādīt savas spējas darboties komandā, atraktivitāti, airēšanas prasmi, kā arī jautrā noskaņā kopā pavadīt brīvo laiku, priecēt paši sevi un citus. „Pūķu laivas” – tās ir kanoe 12-vietīgas „Voyager” laivas. Komandā jābūt 10 dalībniekiem - airētājiem, ieteicams arī 11.dalībnieks kā „airēšanas ritma turētājs un saucējs”, bet 12.cilvēks laivā ir „Campo” stūrmanis.

Jautrās distances garums Ventas ūdeņos ir 200 – 250 m. Sacensības norisināsies atlases kārtās – priekšbraucienos, ceturtdaļfinālu un finālu braucienos. Tehniski sacensības nodrošinās SIA „Campo”, kuri rūpēsies par dalībnieku drošību un sacensību tiesāšanu. Pirms iekāpšanas laivā visiem braucējiem uzmanīgi jāuzklausa „Campo” stūrmaņa norādījumi un tie jāievēro, kā arī pareizi jāuzvelk glābšanas vestes.

Kā jau sacensībās, 1. – 4. vietu ieguvēji un atraktīvākā komanda saņems pārsteiguma balvas, tādēļ aicinām padomāt par komandas nosaukumu un noformējumu. Uz skatuves pie „Govs ceļotājas” būs iespēja prezentēt savu komandu, izsakot savu pārliecību, ka esat vislabākie.

Komandas iespējams pieteikt līdz 7.jūlijam Ventspils Kultūras centrā, kontaktpersona Kultūras centra producente Iveta Cepurniece 26735171; 63624796, e-pasts: iveta.cepurniece@ventspils.gov.lv

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: