LBL finālā vadībā izdevies izvirzīties BK Ventspils basketbolsitiem, kuri pirmie spēja uzvarēt savā laukumā (71:62), tā nokļūstot vienas uzvaras attālumā no LBL čempionu titula.

Rīdzinieki spēlei bija pieteikuši arī Trevonu Hjūzu un Kristapu Janičenoku, kuri pirms tam nespēlēja savainojumu dēļ. Tiesa, amerikānim atgriešanās laukumā ilga vien pāris minūtes, pēc kurām viņš atkal klibodams devās uz rezervistu soliņu. Savukārt Janičenoks laukumā izgāja otrajā puslaikā, nospēlējot visai produktīvi.

Tomēr labāk šo maču aizvadīja ventspilnieki, tiekot pie trešās uzvaras sērijā. Lai gan otrajā puslaikā BK Ventspils spēlētājiem laiku pa laikam problēmas sagādāja viesu zonas aizsardzība, tomēr tuvāk par astoņiem punktiem mājinieki VEF nelaida. Uzvara 71:62, kas nozīmē, ka finālsērija var beigties jau otrdien Rīgā.