LBL 1. divīzijā priekšpēdējo regulārās sezonas spēli aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti, viesos neatstājot nekādas cerības Jelgavas Zemgalei – 123:66.

Ventspilnieki uzvarētāju noskaidrošanu šoreiz neatlika uz pēdējo brīdi, jau pirmajā puslaikā izvirzoties vadībā 68:34. Pēc pārtraukuma viesi darbojās tik pat enerģiski, un galu galā svinēja graujošu uzvaru 123:66. 28 punktus guva Vejinmi Efedžuku, bet Artūrs Strēlnieks – 24. Jāpiebilst, ka seši no deviņiem ventspilniekiem, kas devās laukumā, punktu ailītē ierakstīja divciparu skaitli.

Regulārajā sezonā BK Ventspils atlikusi tikai viena spēle – svētdien, pulksten 17 savā laukumā ar Baronu/O!Karte. Interesanti, ka šī mača dēļ par savas spēles pārcelšanu parūpējas FK Ventspils vadībā – futbola klubs viesus no Olimpa komandas uzņems pulksten 15, nevis piecos pēcpusdienā, kā bija paredzēts pirms tam.