Basketbola klubs "Ventspils" trešdien "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē guva pārliecinošu panākumu pār "Rīgas Zeļļiem". Ventspilnieki uzvarēja savā laukumā ar rezultātu 100:92 (37:20, 24:26, 18:17, 21:29).

Pirmajā ceturtdaļā laukuma saimnieki vienubrīd bija izvirzījušies vadībā ar 31:5, taču līdz otrās ceturtdaļas beigām rīdziniekiem izdevās samazināt deficītu līdz 15 punktiem (46:61). Mača izskaņā "Rīgas Zeļļi" vēl spēja pietuvoties mājiniekiem, bet "Ventspils" basketbolistiem izdevās nosargāt panākumu.

Laukuma saimnieku uzvaru ar 23 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm sekmēja Išmaels El-Amins, Frensiss Deišons guva 21 punktu un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, iekrājot "double-double", bet Artūrs Ausējs tika pie 21 punkta un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

"Ventspils" turnīra tabulā ar 15 uzvarām un sešām neveiksmēm atrodas ceturtajā vietā, kamēr "Rīgas Zeļļi" ar bilanci 15-8 ieņem sesto vietu.