Trešdien, 15. novembrī, plkst. 12 basketbola hallē notiks Ventspils vidusskolu grupu sacensības. Spēļu turnīra dalībnieki sacentīsies trīs dažādos komandas sporta veidos: 3x3 basketbolā - jaunieši, volejbolā - jauktā komanda un tautas bumbā - jaunietes.

Turnīrā piedalīsies četru skolu komandas - Ventspils Tehnikums, Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, Ventspils 4. vidusskola un Ventspils 6. vidusskola.

Šogad šāda veida sacensības noritēs jau sesto gadu, kad četrām komandām būs iespēja atkal parādīt savas prasmes trīs dažādos komandas sporta veidos un cīnīties par godalgotajām vietām.

Pagājušajā gadā par turnīra uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, otrā vietā ierindojās Ventspils 4. vidusskola, bet trešo vietu izcīnīja Ventspils Tehnikums.

Visi interesenti un līdzjutēji laipni aicināti apmeklēt sacensības.