Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' norisinājās Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēle, kur Ventspils Sporta skolas ''Spars''/Ventspils Augstskolas basketbola komandai spēles pagarinājumā ar rezultātu 115:108 izdevās pārspēt ''Bauskas'' komandu.

''Spars''/VeA – ''Bauska'' 115:108 (25:34, 18:26, 35:17, 22:23, 15:8).

Jau spēles sākumā ar precīzu trīs punktu metienu izcēlās Jānis Censonis, kurš turpmākājās spēles trīs minūtēs un trīspadsmit sekundēs guva visus 12 komandas punktus, tomēr tas nespēja apstādināt pretinieku komandu, tāpēc pirmo un otro ceturtdaļu mājinieki noslēdza iedzinējos. Trešo ceturtdaļu nācās iesākt ar 17 punktu deficītu, bet pateicoties Toma Markusa Salnāja un Jāņa Censoņa precīzajiem tālmetieniem rezultātu starpību izdevās samazināt līdz 5 punktiem, turpmākā cīņa par punktiem abām komandām izvērtās visai sīva. Ar 40 minūtēm abām komandām nepietika un spēles uzvarētājs tika noskaidrots pagarinājumā, kur pārāki izrādījās ventspilnieki.

''Spars''/VeA rezultatīvākie spēlētāji – Jānis Censonis (36 punkti (8/12 3p.), 4 atlēkušās bumbas), Agris Stankevics (24 punkti, 8 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles), Toms Markuss Salnājs (11 punkti, 9 atlēkušās bumbas, 3 rezultatīvas piespēles). Ar double-double izcēlās Jānis Zemels (10 punkti un 10 rezultatīvas piespēles).

Nākamo spēli ''Spars''/VeA komanda aizvadīs 23. decembrī plkst. 19.30 Tukumā, atkārtoti tiekoties ar ''BS Tukums/TSS'' komandu, tādējādi atklājot turnīra otro apli.