Pusotru nedēļu līdz oficiālajam sezonas sākumam savstarpējos treniņspēli aizvadīja Kurzemes komandas. "Liepājas" basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 89:61 pārliecinoši apspēlēja "Ventspils" komandu.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja līdzvērtīgi komandām spēlējot neizšķirti 18:18. Spēles lūzums notika otrajā ceturtdaļā, kad vēju pilsētas komanda atrāvās teju līdz 20 punktu atstatumam, pārtraukumā ejot ar komfortablu 50:31. Arī otrajā puslaikā liepājnieki turpināja audzēt savu pārsvaru, pirms pēdējās desmitminūtes esot priekšā ar 73:47. Arī noslēdzošajā dueļa periodā "Ventspils" vienībai neko dramatiski neizdevās mainīt un Artūra Visocka-Rubeņa vadītā komanda aizsoļoja līdz pārliecinošam panākumam ar 89:61.

Uzvarētāju rindās neapturams bija Kārlis Šiliņš, kura rēķinā 24 gūti punkti un 13 izcīnītas atlēkušās bumbas. Pie 15 punktiem tika Ojārs Bērziņš. Ar 13 punktiem atzīmējās Kārllis Žunda, bet par punktu mazāk guva Ričards Vanags.

"Ventspils" vienībā ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Guntis Sīpoliņš, kamēr 15 punktus guva Linards Jaunzems, bet desmit punkti Matīsa Kulačkovska rēķinā.

Jāmin, ka abas komandas nebija savos optimālajos sastāvos. Starp liepājnieku rindās iztrūkstošajiem spēlētājiem bija Arnolds Helmanis un Kristians Šulcs, bet "Ventspils" vienībā nespēlēja Artūrs Ausējs, Kristaps Mediss un Rodrigo Būmeisters.

"Liepāja" - "Ventspils" 89:61 (18:18, 32:13, 23:16, 16:14)

Liepāja: Šiliņš 24 (13 atl.b.), Bērziņš 15, Žunda 13, Vanags 12, Vītols 8, Cālītis 8, Birkāns 5, Meinarts 4, Visockis-Rubenis, Soldatenoks, Vuciņš.

Ventspils: Sīpoliņš 16, Jaunzems 15, Kulačkovskis 10, Gandija-Rosa 7, Jarbro 5, Elksnis 4, Šeļakovs 4, Salnājs, Censonis.