Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē aizvadīts Latvijas motokrosa čempionāta otrais posms, kurā komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja motokluba ''Rodeo MX Racing Team'' komanda.

Prestižajā MX1 klasē abos braucienos pirmo vietu izcīnīja Kārlis Sabulis, bet 4. vietu izcīnīja Rodeo MX braucējs Jere Haavisto. MX2 klasē līdzīgi kā pirmajā posmā Aizputē, uzvarēja Toms Macuks (Rodeo MX), pēc aizvadītajiem diviem posmiem nostiprinoties Latvijas čempionāta kopvērtējuma tabulas līderpozīcijā.

Rodeo MX Racing Team individuālie sasniegumi 85cc – Ralfs Spila – 8. vieta, MX125 – Tomass Šaicāns – 2. vieta, MX2 – Aleksis Araids – 8. vieta, Qvadri Open – Matīss Palēvics – 3. vieta un Open250 – Ansis Anševics – 3. vieta.

Nākamais jeb trešais Latvijas motokrosa čempionāta posms paredzēts 5. jūnijā, kas notiks Dobelē ''Ceļa Ēzeļa'' trasē.