BK "Ventspils" basketbolisti smagā cīņā savā laukumā tika galā ar "Avis Utilitas Rapla" komandu 91:81, tā izcīnot savu 19. uzvaru. Lietuviešu uzbrucējs Aurims Majausks debija mačā ventspilnieku rindās izcēlās ar 11 punktiem.

Ginta Fogela trenētie ventspilnieki spēli iesāka pārliecinoši, otrajā desmitminūtē sasniedzot divciparu pārsvaru. Rezultatīvā Vanaga un amerikāņu leģionāru spēle ļāva igauņiem līdz puslaika izskaņai deficītu sadeldēt, uz ģērbtuvēm ventspilniekiem dodoties ar plus trīs. Līdzīga cīņa turpinājās arī trešajā ceturtdaļā un noslēdzošā ceturkšņa ievadā, kad Raplas komanda vairākkārt pietuvojās viena metiena atstatumā. Mača izskaņā iniciatīvu uzņēmās Guntis Sīpoliņš, esot rezultatīvs un atnesot uzvaru kurzemniekiem. Sīpoliņš bija rezultatīvākais ar 17 punktiem, tāpat viņa kontā arī sešas atlēkušās bumbas.

Ar 13 punktiem un četrām piespēlēm izcēlās Kristaps Ķilps, bet savā debija spēlē lietuvietis Aurims Majausks nepilnās 18 minūtēs sameta 11 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. "Ventspilij" tā bija 19. uzvara 22 spēlēs, kas ļauj saglabāt otro vietu. Nākamajā otrdienā "Ventspils" savā laukumā uzņems "Liepāju", ar kuru Raplas komanda spēlēs jau sestdien.

Ventspils - Avis Utilitas Rapla 91:81 (27:24, 22:22, 19:17, 23:16)

Ventspils: Sīpoliņš 17 (6 ab), Ķilps 13, Majausks 11, Mediss 10, Tomass 10, Ausējs 10, Šulcs 7, Krestiņins 6 (6 ab), Jaunzems 4, Būmeisters 3 (5 rp)
Rapla: Viginss 20 (9 ab), Takers 18 (12 ab), Vanags 15, Pāsoja 8 (5 rp), S. Kaldre 6, Rūbels 6, Ojamā 6, T. Kaldre 2, Valbs