Latvijas-Igaunijas basketbola līgā drošu uzvaru svinēja turnīra vicelīdere ''Ventspils'', kas savā laukumā pirmajā ceturtdaļā iekrāja divciparu pārsvaru un apspēlēja ''Latvijas Universitāti'' - 68:59 (20:8, 21:21, 12:12, 15:18).

Basketbola klubs ''Ventspils'' izcīnīja 12. uzvaru 13 spēlēs, mājās ar 68:59 (20:8, 21:21, 12:12, 15:18) pārspējot ''Latvijas Universitāti'', kurai tas bija desmitais zaudējums 15 mačos.

Pa 12 punktiem uzvarētājiem sameta Guntis Sīpoliņš un Deniss Krestiņins. Pirmais pievienoja deviņas atlēkušās bumbas, bet otrais desmit. Linards Jaunzems atzīmējās ar 11 punktiem un četrām piespēlēm. LU rindās ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Ričards Vitoļskis, bet 13 sameta Dāvids Vīksne. Abi minētie basketbolisti pagājušajā sezonā spēlēja ventspilnieku rindās. Edvardam Mežulim double-double - 11 punkti un 13 bumbas zem groziem.

Čempionāta vicelīderi šīvakara mačā vadīja komandas galvenā trenera Ginta Fogela asistents Andris Gūtmanis.

Ventspils: Krestiņins 12 (10 ab), Sīpoliņš 12 (9 ab), Jaunzems 11 (4 rp), Tomass 9 (5 rp), Mediss 7 (5 rp, 3 pb), Ķilps 7, Šeļakovs 6, Būmeisters 4, Ausējs.
LU: Vitoļskis 14, Vīksne 13, Mežulis 11 (13 ab), E. Avotiņš 9, Putāns 4, R. Avotiņš 4, Kampuss 2, Aleksandrovs 2, Briedis, Strautiņš, Lucis, Miglinieks.

''Ventspils'' maču uzsāka ar lielisku aizsardzību un nepilnu sešu minūšu laikā sasniedza divciparu pārsvaru (12:2). Studenti atlikušajā pirmās desmitminūtes laikā nedaudz savas sekmes uzlaboja, tomēr tas neļāva samazināt deficītu, pēc pirmā ceturkšņa ventspilniekiem atrodoties vadībā ar plus 12. Otrajā ceturtdaļā rīdzinieki atraisījās uzbrukumā, taču rezultātā tuvāk pretiniekiem tikt nespēja.

Pēc pārtraukuma Andra Gūtmaņa trenētie basketbolisti uz brīdi vēl vairāk attālinājās, bet LU gan nepadevās un līdz trešās ceturtdaļas beigām atkal starpību sadeldēja līdz 12 punktiem, garantējot intrigu arī noslēdzošajam ceturksnim. Īpaši tuvāk studenti netika arī ceturtajā ceturtdaļā. Ventspilnieku galvenais treneris gan desmitminūtes vidū bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu, kad četri Dāvida Vīksnes punkti pēc kārtas pietuvoja viesus līdz mīnus 11. Atlikušajā laikā Kurzemes grandam pārsvaru nosargāt izdevās, svinot 12. panākumu 13 spēlēs.