Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijas atbildes spēlē BK “Ventspils” pārspēja BK “Liepāja” 87:72 (21:17, 48:33, 65:49), divu spēļu summā uzvarot ar 152:143. Pusfinālā BK “Ventspils” divu spēļu sērijā tiksies ar BK “Ogre”.

Ceturtdaļfināla atbildes spēles priekšvakarā “Liepājas” ierindā atgriezās Renārs Birkāns un Kārlis Žunda, toties veselības problēmu dēļ laukumā nevarēja iziet Roberts Bērziņš un Kārlis Šiliņš. Savukart "Ventspilij" joprojām palīdzēt nevarēja Kristaps Ķilps, bet visi pārējie bija ierindā. Liepājnieki mēģināja panākt, ka spēli, kas sākotnēji tika paredzēta 30. decembrī, bet pēc tam tika pārcelta uz 29. janvāri, pārceltu vēlreiz, tomēr šādu vienošanos panākt neizdevās. Spēlējot nepilnā sastāvā, liepājnieki pirmajā spēlē iegūto sešu punktu pārsvaru nosargāja līdz 15. minūtei (28:24 “Ventspils” labā), taču turpinājumā nespēja nobremzēt mājinieku uzbrukumu un paši pieļāva pārāk daudz kļūdu. Pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru mājinieki pārliecinoši nosargāja, nodrošinot uzvaru divu spēļu summā.

“Ventspils” pārliecinoši uzvarēja cīņā pie groziem (50-32), mazāk kļūdījās (12-16), precīzāk uzbruka no tālienes (9/34 – 5/18) un guva vairāk punktu ar soda metieniem (20/28 – 11/15). Uzvarētājiem Guntis Sīpoliņš guva 17 punktus, Artūrs Ausējs 16, Deniss Krestiņins 14. “Liepājai” Oskars Hlebovickis guva 13 punktus, Roberts Krastiņš 11.

Finālā jau iekļuvusi “VEF Rīga” komanda, kas divreiz pārspēja “Latvijas Universitāti”. "Ventspils" un "Ogres" spēles paredzētas februāra beigās.