Pagājušās nedēļas nogalē, trīs dienu turnīrā jātnieku sacensībās Lietuvā, Klaipēdas aprinķī, Kunkinai ''Horsemarket Challenge  - CWD Jumping'' pirmajā posmā biedrību ''Jātnieku sporta Klubs Demora'' pārstāvēja četri sportisti ar trīs zirgiem un vienu poniju, izcīnot vairākas uzvaras.

Galvenajā poniju konkurences maršrutā ar 95 cm augstiem šķēršļiem uzvara Alisei Lūsei ar poniju Džoana un ''Gold Tour'' jeb Zelta tūres ātruma maršrutā ar 115 cm augstiem šķēršļiem uzvara Annai Čakstiņai ar Chikita, piebilstot, ka šo maršrutu tikai trīs sportiskie pāri veica bez soda punktiem.

Izcīnīta augstā 4. vieta un pirmā rozete ārpus Latvijas Martai Jansonei ar zirgu Red Grace startējot maršrutos līdz 105 cm, kā arī pirmās sacensības un pirmā 1. vieta Undai Egendorfai ar zirgu Rolsroisa šajā turnīrā.

Iepriekšējā nedēļā Marta Jansone ar Red Grace startēja Kleistos, veicot 100 cm maršrutus ar tikai vienu kļūdu.

Šosezon pirmais sacensību posms aizvadīts arī Lietuvā ''Audruvis Champions Tour 2021 I stage''. Mājup atvesti pieci kausi un deviņas rozetes, kur augstākie sasniegumi bija Alisei Lūsei ar poniju Džoana izcīnot 1. vietu atvērtajā ātruma maršrutā ar 100 cm augstiem šķēršļiem bērnu konkurencē un Annai Čakstiņai ar zirgu Chikita uzvara junioru konkurencē ar 110 cm augstiem šķēršļiem, kā arī Martai Jansonei ar Red Grace lieliski veikti vairāki maršruti.

''Neskatoties uz nepierasti garo sacensību sezonas pārtraukumu un papildus slodzi – lielo karstumu gan startējot, gan pārvadājot zirgus, pārliecinājāmies, ka zirgi un jātnieki ir teicamā formā un spēj cīnīties par godalgotajām vietām. Katram zirgam un jātniekam latiņa katru sezonu tiek celta augstāk, ko arī mērķtiecīgi realizējam'', tā jātnieku sporta kluba ''Demora'' valdes priekšsēdētāja un trenere Gelinta Apse.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    i 05.07.2021, 18:23:50

    SUPER! LIELS prieks par mūsu Demoru un jaunajiem talantiem. Tā turpiniet :)
    P.s. Kad es varēšu Jums līdzi just tepat klātienē Demoras pļavās?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: