22. maijā, pie Būšnieku ezera laivu bāzes notiks Ātruma izturības treniņš apkārt Būšnieku ezeram, kuru organizē Ventspils Maratona klubs sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi Eiropas Savienības projekta ''Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī'' ietvaros.

Ņemot vērā pandēmijas ierobežojumus, skrējiens notiks kā treniņa skrējiens ar individuālo startu katram noteiktajā laikā no plkst. 10 līdz plkst. 13 ievērojot noteiktos ierobežojumus.
 
Pieteikšanās ātruma izturības treniņam obligāta līdz 20. maijam uz e-pastu: klubs@maratonaklubs.lv vai pa telefonu 28253325. Piesakoties jānorāda – vārds, uzvārds, dzimšanas datums un telefona nummurs. Pēc reģistrēšanās saņemsiet atbildi ar precīzu starta laiku un instrukciju.
 
Pēc visu dalībnieku finiša būs iespējams uzzināt precīzu savu rezultātu un vai esat starp trīs ātrākajiem savā vecuma grupā, kuras tiks apbalvotas.
Tiks apbalvotas četras vecuma grupas sievietēm un vīriešiem - līdz 25 gadu vecumam, no 26 līdz 40 gadiem, no 41 līdz 55 gadiem, un no 56 gadiem un vecāki. Apbalvošana notiks individuāli.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: