"Pafbet" Latvijas un Igaunijas basketbola līgā uzvaru spraigā cīņā izcīnījusi "Ventspils". Ventspilnieki savā laukumā tikās ar "Ogres" basketbolistiem, pēdējās sekundēs izraujot uzvaru ar rezultātu 82:81.

Abas komandas pirmo savstarpējo spēli šosezon aizvadīja pirms mēneša, kad "Ventspils" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 83:76. Lai arī ogrēniešiem vēl joprojām ir augsti mērķi šai sezonai, tomēr pagaidām Latvijas komandu rangā tā atrodas trešajā vietā, nespējot pieveikt ne "Ventspili", ne "VEF Rīga" basketbolistus.

Spēli labi sāka ogrēnieši, pirmajā minūtē izvirzoties vadībā ar 5:0. Ventspilnieki ar Kristapa Medisa palīdzību atspēlējās un uz brīdi pārņēma vadību (8:7). Viesiem izdevās atjaunot četru punktu pārsvaru un to noturēt vairākas minūtes, vairākkārt atbildot ar precīziem metieniem uz ventspilnieku centieniem atspēlēties. Īsā laikā divus tālmetienus trāpīja Kamerons Randls, divas ar pusi miūtes līdz pirmās ceturtdaļas beigām panākot izlīdzinājumu (19:19). Ceturtdaļas atlikušajā laikā Randls trāpīja vēl divus tālmetienus, ļaujot "Ventspilij" uzvarēt ceturtdaļu ar 27:23.

Otrajā ceturtdaļā komandu rezultatīvā spēle apsīka galvenokārt neprecīzo tālmetienu dēļ. Mājinieku uzbrukumu iekustināja Mediss, kamēr ogrēniešiem retu reizi punktus atnesa Andre Vokers. Pēc nepilnām četrām nospēlētām minūtēm viesi ņēma pārtraukumu, jo "Ventspils" palielināja savu pārsvaru līdz astoņiem punktiem (35:27). Pēc pārtraukuma Vokers atzīmējās ar tālmetienu, bet Rinalds Sirsniņš trāpīja divus, sadeldējot deficītu līdz minimumam. Nu jau ventspilnieki ņēma pārtraukumu, bet tas neko īpaši nedeva. Mediss trāpīja tālmetienu, bet "Ogre" atbildēja ar sešiem punktiem un uzvarēja puslaiku ar rezultātu 45:40.

Trešās ceturtdaļas pirmajā minūtē "Ogre" palielināja savu pārsvaru līdz astoņiem punktiem, bet tad Mediss ievadīja mājinieku izrāvienu. Ar Randla un Krisa Kofija rezultativitāti pietika, lai divās minūtēs panāktu izlīdzinājumu (49:49). Abi basketbolisti turpināja uzņemties ventspilnieku uzbrukumu noslēgumu, bet darīja to nesekmīgi, kamēr pretinieki atkal ieguva sešu punktu pārsvaru (57:51). Ventspilnieki atkal devās atspēleties, ko arī paveica. Pēdējā sekundē tālmetienu grozā raidīja Māris Gulbis, bet trīs punktus neieskaitīja, ventspilniekiem paliekot iedzinējos ar 60:65.

Ceturtajā ceturtdaļā ventspilnieki turpināja pakaļdzīšanos, pietuvojās divu punktu atstatumā, bet tad sekoja septiņu punktu izrāviens "Ogres" izpildījumā (74:65). Ceturtdaļas vidū Gulbis trāpīja tālmetienu, bet otrā laukuma galā Uģis Pinete uzreiz atbildēja ar to pašu. Minūtes laikā mājinieki atkal pietuvojās divu punktu atstatumā, kas nozīmēja sīvu cīņu par uzvaru pamatlaika pēdējās trīs minūtēs. Ogrēnieši atkal centās atrauties, bet svarīgu tālmetienu trāpīja Artūrs Ausējs (78:79).

Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām Kofijs aizmeta garām divus soda metienus, neizvirzot savu komandu vadībā. Otrā laukuma galā Mediss bija tuvu tam, lai pārtvertu bumbu, bet Vokers to tomēr spēja nosargāt. Uzbrukums beidzās ar viņa paša diviem gūtiem punktiem, sākoties pēdējai minūtei (81:78). Pēc Ausēja sekmīgā caurgājiena un Vokera neralizētā metiena Kofijs deviņas sekundes pirms pamatlaika beigām reabilitējās un ar diviem soda metieniem izvirzīja vadībā "Ventspili". Pēc minūtes pārtraukuma "Ogre" nespēja sekmīgi izspēlēt uzbrukumu, Kofijs pārtvēra bumbu un principā kļuva par mača varoni, izraujot savai komandai uzvaru ar rezultātu 82:81.

Uzvarētāju labā 26 punktus guva Kamerons Randls, bet attiecīgi 13 un 10 punkti Kristapam Medisam un Artūram Ausējam. "Ogres" rindās 22 punktus guva un četras bumbas pārtvēra Andre Vokers, bet 16 punkti Uģim Pinetem.

Komentāri (24)

• -9
    keda 16.11.2020, 13:29:57

Uh, laba komandas uzvara. Lai vai kā negāja brīžiem, nepadevās un savu paveica! Malači! Tagad VEF... :)

• -3
    .Barons.. 16.11.2020, 18:04:43

ked kundz.
    Ar Vefiņ tig viegl neies.le zinat.Tur pat Nigger nebūs līdzet.Aiz to ,ka Vefiņ akal bus būt pa Čempiōn.

• -5
    keda 17.11.2020, 09:14:30

Barononkul, a vefiņam tie niger vispār nekā nelīdz komandai , nē? Tīr arieš ar vāc asiņradniekiem visu dara, nē?

• -1
    Margrieta666 17.11.2020, 19:13:21

"Dar ko var, dar ko var, Vefiņam ir jāuzvar!"

• -2
    Doncarleone 17.11.2020, 10:12:44

A kur bij problēma nobildēt spėlētāju ventspilnieku, nevis viesstrādnieku?

• -6
    keda 17.11.2020, 12:47:55

Izlasi virsrakstu un padomā, jēziņ... Truli cilvēki, goda vārds! Gan jau nav problēma nobildēt nevienu, bet jums ir problēma ar sagremošanu...

• -1
    Doncarleone 17.11.2020, 13:12:52

Vietējo pilns, nah to kafiju vajag??

• -3
    keda 17.11.2020, 16:24:55

Jā, vietējo joprojām ir vairāk par viesspēlētājiem. Kāds sakars ar to, ka šitas čalis, kas bildē, izvilka uzvaru, nesaprotu.

• -2
    Larijs Kukarans 17.11.2020, 10:41:39

Vent,savējie jau nekad nav bijuši vērtē.Vispār nesaprotu,kāpēc tie mori jāpērk,neviss vietējām puikam maksat to naudu?

• -7
    keda 17.11.2020, 12:46:59

Tas ir tiešām apbrīnojami :D Dzīvojot Īrijā (piedod, ja jaucu valsti), tev nerodas pārmetumi pašam sev, ka tu atņem vietējam naudu? Tu taču arī esi viesstrādnieks un vienalga, ka te runa par Eiropas Savienību. Fantastiski, kā var visu laiku malt vienu un to pašu un nepaskatīties spogulī. Episki...

• -3
    SportaFans 17.11.2020, 12:55:27

Tāds tas sports tagad ir. Daudz visādu leģionāru spēlē, bet labi ka mums vismaz izlasēs tādu nav! Citi ņem pat tādus kas nav spēlējuši tajā zemē un varbūt pat nezina nevienu vārdu tās valodā, bet ir baigie pilsoņi un izlases patrioti. būtu stulbi iztikt bez leģionāriem ja citi to dara un daudz tādus spēlētājus ņem. joprojām laikam tikai serbiem basketbolā sanāk iztikt ar lielu skaitu savējo. varbūt arī lietuviešiem.

• -2
    Larijs Kukarans 17.11.2020, 12:58:51

Spogulī apskatījos,esmu balts.Es pats atbraucu uz īriju,jo bāleliņi visu latvijā nolaiduši līdz kliņķim.Mani neviens nepirka.Un vēl,tu raksti eiropas savienība,bet viņš ir āfrikas produkts,atšķirību neredzi,jebšu neatšķir krāsas un pēc ārējā izskata?Dzīvodams Ventiņos laikam nekad neesi bijis ārpus Latvijas,un televizoru arī neskaties.Tad par ko te runāt?Ja tev nav sajēgas,par ko es runāju,tad nevajag te iespringt!

• -5
    keda 17.11.2020, 16:23:08

Ot tev loģika laba - tu tas ir viens, viņi ir kaut kas pavisam cits :) Viņus neviens nepērk. Ne melnus, ne tumsnējus, ne baltus, ar viņiem slēdz darba līgumus, kāds , droši vien, ir arī tev. Atšķirības nav nekāds. Ā nē, vispār ir. Viņi izpilda savu līgu un visbiežāk arī aizbrauc, bet tu esi iekārtojies uz palikšanu. Sporta leģionāri nav tas pats kas bēglis, to tak tu vari mēģināt saprast? Lai gan, ja amerikāni sauc par Āfrikas produktu, laikam jau spoži ar to saprašanu nav.
    P.S. Nē, es neesmu par bēgļu uzņemšanu Latvijā

• -1
    Larijs Kukarans 17.11.2020, 13:22:58

Sporta līdzjutēj,tad kas tā ir par Ventspils komandu?Otrs,visa eiropa jau par āfriku un tuvajiem austrumiem pārvērtušies,mums to vajag?Tā jau daudz visādu āfrolatviešu ir saradušies un dvieļgalvlatviešu.Tas ko citās valstīs dara,tas nenozīmē,ka mums viss jadara,kā viņi.Pašiem vajag būt galvai uz kakla.(galva ir uz kala,neviss pleciem,kaut gan,es zinu,kam viņa ir uz pleciem:) )

• -2
    .Barons.. 17.11.2020, 14:47:12

Larij Kukaran kung.
    Le katers but dzīvot un spēlet Basket-boll iekš to zem,kur jabūt.To Neger-iekš Āfrik.Oder iekš Amērik,ja to ir Amerikān-Neger.
    Iekš Latvij bus būt tig Balt cilvek.Le zinat.

• -4
    SportaFans 17.11.2020, 15:15:40

Runa jau pa to ka ar savējiem tikai spēlējot nevar konkurēt ar citiem. Liekas ka tā nav nekas pa basketbola vai futbola valsti, bet atved pilns ar leģionāriem un jāzaudē vien ir. un es domāju ja pareizi to dara, tad tāds leģionārs var arī vietējiem palīdzēt izaugt, progresēt. tas jau ir ļoti reti, kad kāds arī te izdomā palikt. jā tosin ir vietējā sieva, bet nav tā, ka viņš tagad baigi raujas pēc pases. vienkārši teica ka varētu arī tādu dabūt. vispār sakarīgs čalis un kristietis manuprāt

• -2
    Cibiņš 17.11.2020, 14:44:36

To SportaFans: par tiem pilsoņiem tā lēnām: reku tepat viens no bijušajiem Ventspils futbolistiem - nēģeriem, kurš tagad Šveicē spēlē, jau prasa Latvijas pilsonību. Esot sieva un bērns te. Welcom odnako! Liberasti jau komentāros sauca urrā.

• -7
    SportaFans 17.11.2020, 15:16:12

neko viņš neprasa.

• -2
    Cibiņš 17.11.2020, 17:21:46

Tad par to pilsonību sportacentrs.com melo, ja? 2004.gadā, kad Latvijas futbola izlase spēlēja EČ finālā, neatceros, ka teiksim Skonto vai Ventspils komandās Latvijas čempionātā būtu tāds skaits melnu vīru. Toties tagad, ka pa laukumu pat Tukuma un Valmieras komandās skraida bariem nēģeru, esam tur, kur esam. Lai Dieviņš dod, ka šovakar pret Andoras aitu ganiem un pastniekiem izlase atkal nezaudē! Vienīgā cerība, ka andorieši iesitīs paši savos vārtos.

• -1
    SportaFans 20.11.2020, 09:36:49

Nevis meloja bet tu nesaproti, ko lasi. Viņš teica, ka labprāt to iegūtu un paskaidroja kāpēc, bet ne jau viņš tagad skrien un to pieprasa. Tāds Tosina gadījums vēl būtu saprotams,jo ir te tomēr ilgāku laiku spēlējis, bet tikai tad ja nokārtos visu pareizi. Tas ir iegūs to pilsinību normāli nevis par īpašiem nopelniem, kā tas bija ar liepājas torresu, kurš tagad tik un tā neskaitās vietējais