Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zālei ar pašvaldības finansiālu atbalstu  6048,79 EUR apmērā ir iegādāti un uzstādīti četri jauni trenažieri: Assault Air Runner skrejceliņš, Assault Airbike velotrenažieris, muguras atliekšanas sols un trenažieris kāju muskuļu trenēšanai Sissy squat black.

Jauno trenažieru prezentācijas pasākumā piedalījas Ventspils pilsētas domes pārstāvji un patstāvīgie atlētikas zāles apmeklētāji.

Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs savā uzrunā apsveica sportotājus ar jauno aprīkojumu un klātesošos informēja, ka inventārs iegādāts, atsaucoties un pašu sportotāju un atlētiskās vingrošanas instruktora ieteikumiem. Priekšsēdētājs novēlēja veikmīgu sportošanu un pastāstīja, ka Ventspilī esošās trīs atlētikas zāles kvalitātes ziņā pārspēj daudzus prestižus ārvalstu atlētiskās vingrošanas centrus, jo Ventspils pašvaldība seko tam, lai Ventspils sporta bāzes tiktu regulāri un mērķtiecīgi atjaunotas un uzlabotas.

Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle ir viena no trīs Olimpiskā centra ''Ventspils'' pārvaldībā esošajām trenažieru zālēm, kurā pagājušajā, 2019. gadā, uzskaitīti vairāk kā 16 tūkstoši apmeklējumu.

Kopā visās trīs atlētikas zāles 2019. gadā reģistrēti vairāk kā 50 tūkstoši apmeklējumu.

2017. gadā Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zālē tika veikti pārbūves darbi, kuru rezultātā atlētiskās vingrošanas zāle tika paplašināta par 50 m2, kopumā sportotājiem atvēlot 180 m2. Ūdens piedzīvojumu parkā uzstādītie jaunie trenažieri ir maksimāli pielāgoti sportotāju ērtībai.

Assault Air Runner skrejceliņš darbojas, izmantojot sportotāja enerģiju, nepatērējot elektroenerģiju. Trenažieris panāk ļoti intensīva treniņa iespēju, jo lietotājs pats ar savu kustību nosaka ātruma limitu. Jaunajam skrejceliņam ir augstas izšķirtspējas LCD ekrāns, kas rāda treniņa parametrus un analīzi, mērot distanci, pulsu, laiku, ātrumu, kaloriju patēriņu un vatus.

Arī Assault AirBike velotrenažieris ir labākais savā klasē. Šis velotrenažieris radīts sadarbībā ar fitnesa speciālistiem. Tas piemērots intervāla un vienkāršam kardio treniņam.

Atliekšanās sols muguras, kāju, sēžas un augšstilbu muskuļiem piemērots profesionālai lietošanai un ir ļoti stabils.

Trenažieris kāju muskuļiem piemērots profesionālai lietošanai - kāju augšstilbu muskuļu trenēšanai.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -2
  covid-19+.ventspils.lv 27.10.2020, 11:44:46

  Bez atstādinātā deputāteļa nekādi neiztikt nevienā pasākumā.Laikam cenšas maksimāli daudz pazīmēties,kamēr vēl iespējams...

 • 0
  Pilsēta 27.10.2020, 12:01:25

  A kur ritenis ar mikseri?
  Lembergs brauc tikai ar tādu.
  Ja tāda nav un nebus, tad es neiešu uz turieni.

 • 0
  Neue.Ordnung 27.10.2020, 12:11:22

  https://www.la.lv/saindeta-partneriba

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: