Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina ventspilniekus piedalīties ikgadējā rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā ''Nodod tuvāk mājām!'', šonedēļ – Pārventā. Akcija ir īstais brīdis atbrīvoties no atkritumiem, kas vairs nav izmantojami un ievietošanai sadzīves atkritumu konteineros nav piemēroti.

Šīs nedēļas nogalē, sestdien, 24. oktobrī, un svētdien, 25. oktobrī, iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas izmest lielgabarīta atkritumus konteineros, kas tiks novietoti astoņās vietās Ventas labajā krastā (Pārventā):

Sestdien, 24. oktobrī

Plkst.

1. Rotas ielas–Vidusceļa krustojumā

9–11

2. Lāču ielā (vidū)

11–13

3. Kaļķu–Saldus ielas krustojumā

13–15

4. Embūtes–Ozolu ielas krustojumā

15–17

Svētdien, 25. oktobrī

Plkst.

5. Stacijas ielā starp Muitas un Skrundas ielu

9–11

6. Abavas–Šķērsu ielas krustojumā

11–13

7. Iecavas–Mālu ielu krustojumā

13–15

8. Staldzenes centrā

15–17

Akcijas Nodod tuvāk mājām! laikā:

+ tiks pieņemti: matrači, paklāji, mēbeles, remonta lielgabarīta atkritumi (kokmateriāli, durvis, logu rāmji bez stikliem un saplacinātas iepakojuma kastes);

netiks pieņemti: sadzīves atkritumi, elektropreces, bīstamie atkritumi, nolietotas riepas, būvniecības un būvju nojaukšanas atkritumi, kā arī zaļie atkritumi!

Ikdienā liela izmēra atkritumus (mēbeles) bez maksas iespējams nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos – Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00, izņemot pirmdienas.

Akcijas laikā aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību!

Vairāk informācijas pa tālr. 63626920.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: