Olimpiskā centra ''Ventspils'' vieglatlētikas manēžā notika Latvijas atklātais ziemas čempionāta 1. posms virves vilkšanā telpās. Sacensībās piedalījās 62 dalībnieki no Rīgas, Jelgavas, Saldus, Līvbērzes un Ventspils.

Sacensības notika četrās svaru kategorijās. Ventspils virves vilkšanas klubs ''Velkonis'' startēja visās četrās svara kategorijās un izcīnīja divas sudraba un četras bronzas medaļas. Sudraba medaļas izcīnīja Velkonis1 komanda svara kategorijās līdz 350kg un 480kg, bet bronzas medaļas šajās pašās svara kategorijās izcīnīja Velkonis2.

Pie bronzas medaļām arī tika Velkonis apvienotā komanda svaru kategorijā līdz 580kg un 700kg.

Velkonis nevarēja startēt labākājā sastāvā, bet vēl divās svara kategorijās saglabā izredzes uz zeltu kopvērtējumā. Izšķirošais posms 8. februārī notiks Ventspilī.

Sporta kluba ''Velkonis'' komandas sastāvs: Edgars Puriņš, Aino Gošs, Laura Zablovska, Inguss Salmiņš, Raimonds Oliņš, Kaspars Ješkins, Olafs Vanags, Santa Feldmane, Mārcis Ziemanis, Aigars Ostelis, Kristaps Anškens, Sabīne Goša, Nika Benhena-Kazakeviča, Raimonds Kazakevičs un treneris Ainars Zablovskis.

Komentāri (4)

• 0
    некто 13.01.2020, 16:29:16

Slikti ka šoreiz nebija ne viens zelts. Bet vienalg- malači!

• 0
    Guntars Shenfelds 14.01.2020, 09:38:58

Rakstā nedaudz neprecīza informācija,jo šīs sacensības bija Latvijas ziemas čempionāts telpās 1.kārta un nekādas medaļas šeit pasniegtas netika.Tās tiks pasniegtas pēc otrās,noslēdzošās kārtas 8.februārī Ventspilī,kad summēsies abu kārtu rezultāti.Tā kā tituli vēl pagaidīs līdz 8.februārim.