Pie otrā panākuma Latvijas-Igaunijas līgā tikuši BK Ventspils basketbolisti, kas viesos ar 110:76 sagrāva Parnu Sadam.

Maču ar pieciem punktiem pēc kārtas sāka mājinieki, bet Ventspils ar savu atbildi ilgi nekavējās – ceturtās minūtes ievadā Artūra Visocka-Rubeņa padotie jau bija vadībā 9:5, bet vēl nedaudz vēlāk panāca arī 18:6. Kā vēlāk izrādījās, izšķirošie notikumi šajā mačā jau bija notikuši, jo zem desmit punktu deficīta mājiniekiem palīst vairs tā arī neizdevās.

Pirmo puslaiku Ventspils noslēdza savā labā 54:39, bet trešajā ceturtdaļā pamanījās samest uz pusi vairāk, nekā sāncenši – 32:16. Šajās desmit minūtēs ventspilnieki labi trāpīja no dažādām distancē, tajā skaitā regulāri stājoties uz soda metienu līnijas. Mūsējie izmeta 17 soda metienus, no kuriem precīzi bija 15, tā savācot gandrīz pusi no visas ceturtdaļas punktiem.

Pēdējā ceturtdaļa jau bija vien formalitāte. 100 uz rezultāta tablo Ventspils ieslēdza jau četras ar pusi minūtes līdz mača beigām, kad trīspunktu gājiens padevās Raienam Luteram, bet visā mačā tika svinēta uzvara 110:76.

Pie punktiem šajā mačā tika visi 11 ventspilnieki, kas devās laukumā (malā joprojām palika Klāvs Čavars), bet seši sameta arī divciparu skaitli – Zaķis un Gulbis pa 16, Vašpuns 15, Luters 13 (10 atlēkušās bumbas), Bērziņš 12, Kaufmanis 10. Sāncenšu rindās produktīvi nospēlēja abi Latvijas uzbrucēji. Lauris Blaus guva 15 punktus un bija rezultatīvākais, bet Ernests Kalve 11 punktiem pievienoja arī septiņas atlēkušās bumbas.

Sestdien ventspilnieki atgriezīsies savā laukumā uz uzņems Valmiera Glass/ViA komandu, kas trešdien mača izskaņā prata izraut uzvaru pār TalTech komandu, tiekot pie pirmā panākuma trīs spēlēs.

Komentāri (6)

• 0
    karlito 10.10.2019, 10:42:56

Apsveicami,!

• -6
    keda 10.10.2019, 10:51:46

Zaķim atkal viens trīnītis :) Jaunais treneris neiebilst, kas nav slikti. Nevajag jau katrā mačā pa 4-5 mest, bet pārīti jau var :)