Čempionu līgas kvalifikācijas 2. kārtā arī atbildes spēlē savā laukumā zaudējumu piedzīvoja Ventspils basketbolisti, kas spēja iemest vien 55 punktus un stabili piekāpās Gašpera Okorna trenētajai ungāru Falco.

Pirmajā mačā viesos Ventspils piekāpās 69:75, bet otrajā mačā jau pirmajā ceturtdaļā uz brīdi izdevās tik priekšā divu spēļu summā. Tomēr pēdējā sekundē mājinieki ielaida tālmetienu un noslēdza šīs desmit minūtes ar piecu punktu pārsvaru – 18:13. Diemžēl otrajā ceturtdaļā atjaunot nepieciešamo pārsvaru neizdevās, turklāt vēl puslaiku savā labā ar 31:30 noslēdza Falco,

Otrā puslaika ievadā komandai pamatīgu enerģijas lādiņu iedeva kapteinis Mārcis Vītols, trīs uzbrukumus noslēdzot ar tālmetieniem un izvirzot komandu vadībā arī divu spēļu summā. Vairākas nākamās minūtes laukumā risinājās emocionāla cīņa, kurā galu galā pārāki tomēr izrādījās Okorna padotie. Pirms izšķirošajām desmit minūtēm ventspilnieki bija iedzinējos 45:48.

Pēdējās desmit minūtēs komandas uzbrukums iestrēga pavisam, tika iemesti vien desmit punkti un piedzīvots kaunpilns zaudējums 55:73 un Čempionu līgas pamatturnīrā neiekļuva. Ventspils šajā mačā realizēja vien 35% metienu no spēles un 45% soda metienu, kā arī pieļāva 20 kļūdas.

Ventspils komanda sezonu turpinās FIBA Eirokausā, kur apakšgrupā būs jātiekas ar Prištinas Z-Mobile no Kosovas, Nikosijas APOEL no Kipras un Baireitas medi no Vācijas.

Ventspils – Falco 55:73 (18:13, 12:18, 15:17, 10:25)

Ventspils: Vītols 14, Bērziņš 9, Zaķis 9, Luters 7 (9ab), Vašpuns 7, Kaufmanis 3, Gulbis 2, Čavars 2, Jaunzems 2, Ķilps; Grīnbergs, Vīksne

Komentāri (3)

• -3
    Bruns Svilis 29.09.2019, 23:14:51

Kāpēc Šampūnu (vai arī Vaspuns) tā centās turēt laukumā? Pilnīgākā ateja, aizskrien izmet kā pērtiķis - labākajā gadījumā sodi, kurus nevar iemest.

• -3
    keda 30.09.2019, 09:35:48

Bēdīgi, ka savās mājās tā izjuka spēle. Ir vēl tāls ceļš ejams, lai to komandu par komandu uztaisītu. Likās jau brīžiem visai cerīgi, bet, ja nevari iemest.... :(