Aizvadītas vairākas starptautiskās sacensības vieglatlētikā, kurās ar labiem rezultātiem startēja Ventspils olimpiskās vienības sportisti Mareks Ārents, Jānis Leitis, Jānis Svens Grīva un Rolands Štrobinders.

Polijas pilsētā Bialostokā jau otro reizi notika par populārām kļuvušās ielu sacensības „Meeting na Rynku Košciuzski”, kurās piedalījās Mareks Ārents. Aiz abiem poļu kārtslēcējiem Pjotra Liseka un Roberta Soberas (abi 5,61 m), Mareks izcīnīja trešo vietu ar savu šogad labāko rezultātu – 5,51 m.

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika sporta kluba „Cosma” kausu izcīņas sacensībās, kurās piedalījās Jānis Leitis un Jānis Svens Grīva. Jānis Leitis startēja 400m skrējienā un izcīnīja pirmo vietu ar rezultātu 46.79 sekundes. Šķēpa mešanā otro vietu izcīnīja Jānis Svens Grīva ar rezultātu 67,48 m.

Rolands Štrobinders startēja zviedru „Folksam GP” sacensībās Karlstadē, kur ar vienīgo ieskaitīto metienu 77,24 m ierindojās 5. vietā.