Lietuvā aizvadīta Eiropas valstu kausa izcīņā kikboksā, kurā starp piecu valstu un 35 klubu pārstāvjiem startēja arī septiņi Ventspils Favorīta sportisti.

Daniels Likovs kļuva par uzvarētāju svara kategorijā -69 kg, finālā pieveicot Lietuvas pārstāvi, bet Dans Kristiāns Likovs (-37 kg) kļuva par sacensību uzvarētāju, panākumu izcīnot trīs cīņās. Svars kategorijā līdz 57 kg finālā tikās komandas biedri Maikls Gasanovs un Daniels Galkins, kuri pirms tam bija pārvarējuši divas kārtas. Finālā pārāks izrādījās Maikls, tiekot pie zelta, bet Danielam - sudraba medaļa. Mihaels Proščenko (kategorijā -61 kg) un Aleksandrs Kuzņecovs (+65 kg) tāpat tika pie Eiropas valstu kausa zelta, finālā pieveicot Lietuvas pārstāvjus.

Marija Muzika (-55 kg) pirmajā cīņā uzvarēja lietuvieti, bet pēc tam zaudēja pretiniecei no Lietuvas, kas parasti pārstāv svara kategoriju līdz 63 kg, un tika pie sudraba.

Nākamās sacensības Favorīta sportistiem būs Ventspils kauss taekvondo, kas risināsies 4.maijā.