Tēma: Kikbokss

 • Izcīna bronzas medaļu pasaules čempionātā kikboksā 0

  Portugālē noslēdzies pasaules čempionāts kikboksā, kurā lieliskus panākumus guva sporta kluba “Favorīts” sportists Daniels Likovs, kurš Kick light disciplīnā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem izcīnīja 3. vietu, bet Light contact disciplīnā 9. vietu.

 • Dubults sitiens no Favorīta 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē sporta klubs Favorīts piedalījās divos boksa turnīros, kas norisinājās Alsungā un Saldū.

 • Izcīna sešas medaļas kikboksa turnīrā 0

  27. oktobrī Rīgā tika aizvadīts kikboksa turnīrs body contact un kick light disciplinā. Turnīrā pulcējās 210 sportisti no deviņiem klubiem. No Sporta kluba ''Favorīts'' piedalījās seši sportisti un viņi mājās pārveda sešas medaļas.

 • Gatavojas Pasaules čempionātam 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē notika ''Ventspils K-1 kikboksa čempionāts 2023'', kurš pulcēja 60 sportistus no deviņiem klubiem, no Latvijas un Lietuvas. Tika aizvadīta 31 cīņa ringa disciplīnās, lai noskaidrotu labākos katrā svara kategorijā.

 • Aizvadīts Ventspils kikboksa čempionāts 0

  Sporta kompleksā “Pārventa” aizvadīts Ventspils kikboksa čempionāts, kurā piedalījās 160 sportisti no 12 Lietuvas un Latvijas sporta klubiem. Dalībnieki sacentās Kick-light un Body contact disciplīnās četrās vecuma grupās.

 • VKL izcīna medaļas sacensībās 0

  Ventspilī tika aizvadītas starptautiskās sacensības ''Ventspils kikboksa čempionāts 2023'' WAKO, no sporta kluba ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sacensībās startēja četri sportisti un visi izcīnīja medaļas. Sacensības notika pēc kick-light un body contact noteikumiem uz tatami laukumiem.

 • Jaunie kikbokseri aizvada veiksmīgu Eiropas čempionātu 0

  Stambulas pilsētā Turcijā aizvadīts Eiropas čempionāts kikboksā junioriem, kadetiem un bērniem, kurā piedalījās 2015 sportisti no 38 valstīm, cīņas notika uz sešiem tatami un četriem ringiem, iekļaujot ''Full contact'', ''Low kick'', pēc ''K-1'' noteikumiem, ''Point fighting'', ''Kick light'', ''Light contact'' un ''Forms'' disciplīnas.

 • Jaunie kikbokseri startēs Eiropas čempionātā 0

  Līdz 3. septembrim Stambulā, Turcijā notiks WAKO Eiropas čempionāts kikboksā junioriem, kadetiem un bērniem. Sacensībās piedalīsies 10 sportisti no Latvijas un viņu vidū būs divi Ventspils sporta kluba Favorīts sportisti trenera Igora Likova vadībā.

 • ''Favorītam'' panākumi ''Ghetto Fight'' cīņās 0

  No 21. līdz 23. jūlijam notika 11. starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls “Ghetto Games”, kura ietvaros notika ''Ghetto Fight'' cīņas. No sporta kluba ''Favorīts'' turnīrā piedalījās 14 sportisti.

 • Pieveicot Eiropas čempionu, izcīna 3. vietu 1

  Dans Kristians Likovs no Sporta kluba ''Favorīts'' piedalījās starptautiskajā kikboksa turnīrā ''Hungarian kickboxing World Cup 2023'', kurā piedalījās vairāk nekā 2000 sportistu no vairāk nekā 30 valstīm.

 • ''Favorītam'' trešā vieta 0

  Liepājā notika tradicionālais kikboksa turnīrs, Liepājas atklātais čempionāts 2023, no sporta kluba ''Favorīts'' piedalījās 11 sportisti. Kopvērtējumā sporta klubs ''Favorīts'' ierindojās 3. vietā.

 • Favorītam atkal medaļas 0

  Kikboksa un tekvondo kluba Favorīts audzēkņi atgriezušies no kārtējā starptautiskā turnīra, un kārtējo reizi – ar medaļām. No 5. līdz 7. maijam Rīgā norisinājās starptautisks kikboksa turnīrs un treniņnometne.

 • Izcīna medaļas un gatavojas Pasaules čempionātam 0

  Rīgā norisinājās Eiropas čempionāts K-1 cīņās. Čempionātā piedalījās arī “Ventspils Kikboksa Leģions” sportisti, aizvadot vairākas aizraujošas cīņas un izcīnot medaļas. Tagad notiek gatavošanās Pasaules čempionātam K-1.

 • ''Favorīts'' triumfē Latvia Open 2023 1

  Starptautiskajā kikboksa turnīrā Latvia Open 2023 Ventspili pārstāvēja arī klubs Favorīts. Kluba audzēkņi no sacensībām atgriezušies ar lieliskiem panākumiem – 8 zelta, 7 sudraba un 5 bronzas medaļām.