Tēma: Kikbokss

 • ''Favorītam'' trešā vieta 0

  Liepājā notika tradicionālais kikboksa turnīrs, Liepājas atklātais čempionāts 2023, no sporta kluba ''Favorīts'' piedalījās 11 sportisti. Kopvērtējumā sporta klubs ''Favorīts'' ierindojās 3. vietā.

 • Favorītam atkal medaļas 0

  Kikboksa un tekvondo kluba Favorīts audzēkņi atgriezušies no kārtējā starptautiskā turnīra, un kārtējo reizi – ar medaļām. No 5. līdz 7. maijam Rīgā norisinājās starptautisks kikboksa turnīrs un treniņnometne.

 • Izcīna medaļas un gatavojas Pasaules čempionātam 0

  Rīgā norisinājās Eiropas čempionāts K-1 cīņās. Čempionātā piedalījās arī “Ventspils Kikboksa Leģions” sportisti, aizvadot vairākas aizraujošas cīņas un izcīnot medaļas. Tagad notiek gatavošanās Pasaules čempionātam K-1.

 • ''Favorīts'' triumfē Latvia Open 2023 1

  Starptautiskajā kikboksa turnīrā Latvia Open 2023 Ventspili pārstāvēja arī klubs Favorīts. Kluba audzēkņi no sacensībām atgriezušies ar lieliskiem panākumiem – 8 zelta, 7 sudraba un 5 bronzas medaļām.

 • Izcīna medaļas starptautiskajā kikboksa čempionātā 1

  Rīgā norisinājās starptautiskais čempionāts kikboksā “Latvia OPEN 2023”, kurā medaļas izcīnīja arī “Ventspils Kikboksa Leģions” sportisti treneru Sergeja Deņisova un Kristīnes Jansones vadībā.

 • “Favorīts” sportistiem panākumi sacensībās 0

  Kikboksa un boksa skolas “Rīga” sporta zālē notika bērnu turnīrs “Kids Fighters 2023”, kurā notika sacensības kikboksā Body contact, Kick Light disciplīnās, kā arī boksā un vispusīgos fiziskos testos.

 • Aizvadīts VKL turnīrs bērniem 0

  Nedēļas nogalē sporta klubs ''Ventspils Kikboksa Leģions'' rīkoja sacensības pēc ''low kick'' kikboksa noteikumiem. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Starp dalībniekiem bija arī cīņas kluba ''Team Kuldīga" sportisti. Kuldīgas kluba treneris Sergejs Ļeonovs bija arī sacensību ringa tiesnesis.

 • Likovs izcīna 3. vietu Eiropas čempionātā kikboksā 0

  Turcijas pilsētā Antālijā noslēdzies Eiropas čempionātā kikboksā, kurā piedalījās 1056 sportisti no 39 dalībvalstīm. Latvijas izlases sastāvā bija iekļauti pieci sportisti un viņu vidū divi ventspilnieki - Daniels Likovs un Danils Galkins.

 • Izcīna medaļas kikboksa sacensībās 0

  Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola hallē aizvadīts Latvijas atklātais čempionāts kikboksā "Latvia OPEN 2022", kurā piedalījās 272 dalībnieki no 29 sporta klubiem no Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 • Sacentīsies atklātajā kikboksa čempionātā 0

  27. – 28.augustā, Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola hallē notiks Latvijas atklātais čempionāts kikboksā "Latvia OPEN 2022". Sacensības notiks trīs disciplīnās Kick-light, K-1 un Full contact piecās vecuma grupās.

 • Kikbokseriem medaļas Lietuvas čempionātā K-1 sportā 0

  Lietuvā, norisinājās Lietuvas čempionāts K-1 cīņā, kurā ar labiem rezultātiem piedalījās arī ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sportisti, trenera Sergeja Deņisova izcīnot divas sudraba un divas bronzas medaļas, kā arī kausu par cīņassparu.

 • «Favorīts» izcīna 13 medaļas 0

  Liepājā notika bērnu kikboksa turnīrs, kurā piedalījās 100 jaunie sportisti no deviņiem Latvijas, Lietuvas un Ukrainas klubiem. Ventspils sporta klubu ''Favorīts'' trenera Igora Likova vadībā pārstāvēja 13 sportisti, kuri kopā izcīnīja 13 medaļas.

 • Kikboksa Leģions izcīna medaļas Lietuvā un Liepājā 0

  Aizvadītā nedēļas nogale ''Ventspils Kikboksa Leģions'' pagājusi ļoti sportiskā režīmā, jo sacensības vienlaikus norisinājās gan Ukmergē, Lietuvā, gan tepat Liepājā. Sportisti uz Lietuvu devās trenera Sergeja Deņisova vadībā, bet uz Liepāju - Kristīnes Jansones vadībā, kura ir veiksmīgi papildinājusi kluba treneru sastāvu, iegūstot kikboksa trenera izglītību.

 • VKL izcīna medaļas Baltijas čempionātā K-1 0

  Nedēļas nogalē skaisti sporta svētki norisinājās Rīgā, kur tika aizvadīts Baltijas čempionāts K-1 (K-1 Open Baltic Championship). ''Ventspils Kikboksa Leģionu'' pārstāvēja četri sportisti, uz Ventspili atvestas sešas medaļas, treneru sastāvs: Sergejs Deņisovs, Kristīne Jansone un Kristaps Kārkliņš.