Tēma: Kikbokss

 • Izcīna medaļas sacensībās Rīgā 0

  27. aprīlī, Sporta kluba “Favorīts“ sportisti piedalījās, “Atklātais rings” sacensībās Rīgā. Sacensības organizēja, Kikboksa un Boksa skola “Rīga” un Latvijas Kikboksa Federācija.

 • Izcīna medaļas Latvijas čempionātā kikboksā 0

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' aizvadīts Latvijas čempionāts kikboksā “Latvia OPEN 2024”, kurā piedalījās Ventspils Kikboksa Leģions un Sporta kluba ''Favorits'' sportisti. Cīņas notika pēc kick-light, K-1 un Full contact noteikumiem. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas.

 • Notiks Latvijas čempionāts kikboksā 0

  2. – 3. martā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notiks Latvijas čempionāts kikboksā ''Latvia OPEN 2024''. Sacensības notiks trīs disciplīnās - Kick-light, K-1 un Full contact četrās vecuma grupās. Sacensībām pieteikušies vairāk kā 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas.

 • Četras medaļas un trīs kausi 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Sporta Klubs Favorīts piedalījās divos kikboksa turnīros. Puiši mājās pārveda četras medaļas un trīs kausus.

 • VKL sportistiem medaļas Baltijas čempionātā K-1 0

  Rīgā norisinājās Baltijas čempionāts K-1 cīņās. Čempionātā piedalījās arī “Ventspils Kikboksa Leģions” (VKL) sportisti, aizvadot vairākas aizraujošas cīņas un izcīnot medaļas. Uz čempionātu treneru Sergeja Deņisova un Kristīnes Jansones vadībā devās trīs jaunie sportisti.

 • Atved medaļas no Liepājas 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās kikboksa turnīrs. Sacensībās piedalījās 180 sportisti no trim valstīm: Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. 14 sportisti no sporta kluba Favorīts aizvadīja daudz cīņu, piemēram Dans Kristians Likovs aizvadīja sešas cīņas, un mājās atveda divas zelta medaļas.

 • Izcīna bronzas medaļu pasaules čempionātā kikboksā 0

  Portugālē noslēdzies pasaules čempionāts kikboksā, kurā lieliskus panākumus guva sporta kluba “Favorīts” sportists Daniels Likovs, kurš Kick light disciplīnā svara kategorijā līdz 74 kilogramiem izcīnīja 3. vietu, bet Light contact disciplīnā 9. vietu.

 • Dubults sitiens no Favorīta 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē sporta klubs Favorīts piedalījās divos boksa turnīros, kas norisinājās Alsungā un Saldū.

 • Izcīna sešas medaļas kikboksa turnīrā 0

  27. oktobrī Rīgā tika aizvadīts kikboksa turnīrs body contact un kick light disciplinā. Turnīrā pulcējās 210 sportisti no deviņiem klubiem. No Sporta kluba ''Favorīts'' piedalījās seši sportisti un viņi mājās pārveda sešas medaļas.

 • Gatavojas Pasaules čempionātam 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē notika ''Ventspils K-1 kikboksa čempionāts 2023'', kurš pulcēja 60 sportistus no deviņiem klubiem, no Latvijas un Lietuvas. Tika aizvadīta 31 cīņa ringa disciplīnās, lai noskaidrotu labākos katrā svara kategorijā.

 • Aizvadīts Ventspils kikboksa čempionāts 0

  Sporta kompleksā “Pārventa” aizvadīts Ventspils kikboksa čempionāts, kurā piedalījās 160 sportisti no 12 Lietuvas un Latvijas sporta klubiem. Dalībnieki sacentās Kick-light un Body contact disciplīnās četrās vecuma grupās.

 • VKL izcīna medaļas sacensībās 0

  Ventspilī tika aizvadītas starptautiskās sacensības ''Ventspils kikboksa čempionāts 2023'' WAKO, no sporta kluba ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sacensībās startēja četri sportisti un visi izcīnīja medaļas. Sacensības notika pēc kick-light un body contact noteikumiem uz tatami laukumiem.

 • Jaunie kikbokseri aizvada veiksmīgu Eiropas čempionātu 0

  Stambulas pilsētā Turcijā aizvadīts Eiropas čempionāts kikboksā junioriem, kadetiem un bērniem, kurā piedalījās 2015 sportisti no 38 valstīm, cīņas notika uz sešiem tatami un četriem ringiem, iekļaujot ''Full contact'', ''Low kick'', pēc ''K-1'' noteikumiem, ''Point fighting'', ''Kick light'', ''Light contact'' un ''Forms'' disciplīnas.