FK Ventspils futbolisti Virslīgas pirmā apļa pēdējā mačā savā laukumā uzņēma FK Liepāja komandu un cīnījās neizšķirti 1:1, bet turnīra tabulā ar 12 punktiem šobrīd ieņem ceturto vietu.

Rezultātu pirmā puslaika izskaņā atklāja liepājnieki, kad Jānis Ikaunieks teicami izpildīja soda sitienu, raidot bumbu vārtu devītniekā. Līdz tam bīstamākus uzbrukumus bija veidojuši mājinieki, tiesa, laiku pa laikam arī pieļaujot kļūdas aizsardzībā, kas pie savām iespējām ļāva tikt arī viesiem.

Otrajā puslaikā Liepājas futbolisti visiem spēkiem centās traucēt ventspilniekiem uzsākt uzbrukums, aktīvi spēlējot jau viņu laukuma pusē, tomēr pavisam ierobežot Ventspils spēli neizdevās. Sāncenšu vārti, kurus šoreiz sargāja ventspilnieks Valentīns Raļkevičs, ik pa laika tika apdraudēti, taču sitieniem pietrūka precizitātes. Līdz 77. minūtei, kad no metriem 15 precīzi tālajā apakšējā stūrī bumbu šāva uz maiņu iznākušais Pāvels Osipovs.

Pēc šiem notikumiem uzbrukumā metās abas komandas, acīmredzami demonstrējot, ka neizšķirts neapmierina nevienu no tām. Labākā iespēja izraut uzvaru radās mājiniekiem, jo soda laukumā tika nogāzts Tosins Aijeguns un par ko tika piešķirts 11 metru soda sitiens. To izpildīja Žo Santušs, taču pārspēt Raļkeviču nespēja.

Ventspilij tas bija trešais neizšķirts, bet pirmais aplis noslēgts ar 12 punktiem, ko galvenais treneris Dejans Vukičevičs nosauca par neapmierinošu rezultātu: «Protams, neesam apmierināti, jo punktu vajadzēja būt vairāk. Arī šodien bija iespēja uzvarēt, un, ja būtu iesituši pendeli, noteikti tagad noskaņojums būtu citādāks. Taču ne tikai tāpēc, ka esam pazaudējuši divus punktus, bet arī tāpēc, ka redzēju, cik ļoti komanda gribēja uzvarēt, kādu raksturu parādīja otrajā puslaikā, taču beigās sanāca šādi. Ar tā gadās futbolā... Pēc labā mača ar RFS vēlējos šim pašam sastāvam dot vēl vienu iespēju, bet šoreiz tas nenospēlēja tikpat labi. Nedomāju, ka komanda nebija noskaņojusies. Visi gribēja nospēlēt pēc iespējas labāk, bet ne vienmēr tā sanāk.»

Latvija pāri visām! 29.04.2019, 10:44:27

Žo Šantušs pagaidām sevi nepierāda kā komandai noderīgu spēlētāju.

• -1
    keda 29.04.2019, 11:05:19

Nez, daudz caur viņu tiek spēlēts un daudz arī labu piespēļu dala, tikai kaut kur iekšā tā brazīliešu stilošana sēž. Grib uzreiz ar vienu pieskārienu daudz paveikt, grib stilīgi 11m iesist, tas drusku traucē. Skaidrs, ka tāda saspēlētāja loma viņam uzticēta, jo portugālis aizbēga, varbūt jāiejūtas