Apvienotajā Latvijas un Igaunijas basketbola līgā kārtējo uzvaru izcīnīja "Ventspils", kas savā laukumā sakāva Raplas "Avis Utilitas" – 100:61.

Latvijas čempione stabilus pamatus uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā, kurā sāncenšu grozā sabēra 35 punktus un panāca plus 18. Šāds pārsvars ļāva spēlēt atraisīti, un tas laukuma saimniekiem palīdzēja turēties stabilā vadībā, kas vairs netika apdraudēta. Raplas "Avis Utilitas" nevienā no ceturtdaļām nesasniedza 20 punktu atzīmi, kamēr ventspilnieki nevienā no ceturtdaļām neiemeta mazāk par 20 punktiem.

Kurzemnieku rindās rezultatīvākais spēlētājs bija šonedēļ komandu papildinājušais Usmans Dramē, kurš guva 15 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas. Turklāt viņš laukumā pavadīja tikai nepilnas 19 minūtes. Taču bija arī darvas lāse medus mucā – soda metienos tikai viens no četriem. Ingus Jakovičs panākumu kaldināja ar 13 punktiem, bet Māris Gulbis iemeta par vienu mazāk.