Trīs kārtas līdz Virslīgas čempionāta beigām jau kļuvušas zināmas komandas, kuras ierindosies pirmajā trijniekā, starp kurām ir arī FK Ventspils.

Tas, ka pirmais trijnieks vairs nemainīsies kļuva zināms pēc Metta/LU uzvaras Liepājā (1:0), kas pašiem rīdziniekiem ļāva pietuvoties divu punktu attālumā FK Jelgava un sestajai vietai. Savukārt liepājnieki no trijnieka nu atpaliek desmit punktus, ko trīs kārtās nav iespējams atspēlēt.

Ventspilnieki savā laukumā uzņēma Spartaku un jau 11. minūtē pēc stūra sitiena atklāja rezultātu, kad ar galvu precīzi sita slaidais brazīlietis Eliu. Pirmajā puslaikā vienu reizi komandu glābt nācās arī Ventspils vārtsargam Vitālijam Meļņičenko, bet puslaika izskaņā tuvu saviem 12. vārtiem sezonā bija Tosins Aijeguns, taču nu jau lieliski nospēlēja Spartaka vārtsargs Jevgeņijs Ņerugals. Mača otro daļu veiksmīgāk aizvadīja viesi, tiesa arī mājiniekiem bija iespējas gūt vēl vienus vārtus, taču tās visas palika neizmantotas. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē veiksme uzsmaidīja neatlaidīgajiem jūrmalniekiem – bumba atsitās pret Ventspils vārtu stabu un atlēca atpakaļ laukumā pie Aleksandra Prudņikova, kurš panāca izlīdzinājumu 1:1.

Vēl šajā kārtā līdere Riga FC ar 2:0 pieveica FK Jelgava, bet RFS ar 3:0 apspēlēja Valmiera Glas/ViA komandu. Līdz ar to līderi otrajā vietā esošos ventspilniekus apsteidz jau par sešiem punktiem, bet RFS no mūsējiem atpaliek vairs tikai par punktu. Ar abiem pirmā trijnieka kaimiņiem mūsējiem jāspēlē viesos.

Jāpiebilst, ka pirms mača Ventspilī tika sveikti aizvadītā mēneša Virslīgas labākie – futbolists Tosins Aijeguns un treneris Dejans Vukičevičs.