FK Ventspils futbolisti Virslīgas 14. kārtas mačā savā laukumā mačā ar Metta/LU pēc pirmā puslaika bija zaudētājos 0:1, tomēr otrajā prata gūt trīs vārtus un uzvarēt ar 3:1.

Ventspils sastāvs krietni atšķīrās no tā, ar kādu komanda devās laukumā UEFA Eiropas līgas mačā pret Luftetari, jo tad spēli sāka astoņi leģionāri, bet tagad tādu bija pieci – Eliu, Adeleke, Tosins, Pavlovs un Alfa. Ventspilnieki pirmo puslaiku aizvadīja visai pasīvi un gandrīz vai likumsakarīgi nonāca zaudētājos, kad 26. minūtē pēc standartsituācijas izspēles rezultātu atklāja rīdzinieks Ņikita Ivanovs. It kā pa kādam momentam veidojās arī mājiniekiem, taču tiešām bīstams izveidojās viens puslaika izskaņā, kad pēc stūra sitiena pat vairākas reizes tika apdraudēti sāncenšu vārti, taču dabūt bumbu tīklā neizdevās.

Otrais puslaiks gan sākās ar Ventspils vārtu guvumu. Stūra sitiens tika izspēlēts, bumbu nogādājot Tosinam, kurš atradās aiz soda laukuma un tūlīt arī sekoja sitiens. Bumba soda laukumā skāra viesu spēlētāju Emīlu Birku un lidoja vārtos, tāpēc, pat neskatoties uz to, ka tiesnesis tika fiksējis aizmuguri, vārtu guvums tika ieskaitīts. Neizšķirts noturējās 25 minūtes, kad ar fantastiskiem vārtiem izcēlās Guli Madžgaladze, no metriem 30 šaujot bumbu vārtu devītniekā. Rīdzinieki centās panākt vismaz neizšķirtu, taču ļoti bīstamus momentus izveidot neizdevās, bet 87. mača likteni pilnībā izšķīra 11 metru soda sitiens – spēle ar roku soda laukumā, pendele, Adeleke precīzs un jau 3:1.

Līdz ar to Ventspils pārtrauca trīs zaudējumu sēriju un turnīra tabulā pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā, bet Adeleke ar deviņiem precīziem raidījumiem kļuvis ar rezultatīvāko Virslīgas spēlētāju.