Ostravā, Čehijā aizvadīts IAAF "Challenger" posms "Golden Spike", kurā startēja Ventspils olimpiskās vienības sportisti – šķēpmetējs Rolands Štrobinders izcīnīja ceturto vietu, bet kārtslēcējs Mareks Ārents septīto.

Vīriešu šķēpmešanas sacensībās startēja astoņi sportisti. Ventspils olimpiskās vienības šķēpmetējs Rolands Štrobinders tikai vienu reizi pārsniedza 80 metru atzīmi (X, 80.16, 77.63, 77.55, X, 76.87) un ierindojās ceturtajā vietā.

Kārtslēkšanas sacensībās sacentās 11 sportisti. Ventspils olimpiskās vienības kārtslēcējs Mareks Ārents sacensībās pārvarēja 5,40 metru augstumu un ierindojās septītajā vietā.

Šobrīd mūsu sportisti turpina gatavoties Eiropas čempionāta vieglatlētikā, kas notiks š. g. 7. – 12. augustā Berlīnē, Vācijā, kur kvalifikācijas normatīvus izpildījuši 8 Ventspils olimpiskās vienības sportisti.