Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki vakar, 20. jūnijā pēc Saeimas sēdes aizturēja parlamentārieti Artusu Kaimiņu (KPV LV).

Pēc aizturēšanas deputātam tika nolasītas viņa tiesības. Kaimiņš sniedza intervijas plašsaziņas līdzekļiem, bet KNAB darbinieki tikmēr viņu gaidīja dažus soļus nostāk.

Pēc Kaimiņa improvizētās preses konferences viņam pienāca KNAB darbinieks un uzrādīja žetonu. Tad deputāts KNAB darbinieku pavadībā pameta Saeimas ēku un iesēdās biroja mikroautobusā.

KNAB aģentūrai LETA apliecināja, ka atbilstoši sāktam kriminālprocesam KNAB lūdza Saeimai atļauju veikt kriminālprocesuālās darbības attiecībā pret Saeimas deputātu.

KNAB sniegšot papildu ziņas un skaidrojumu, tiklīdz tas būs iespējams.

KNAB pērn sāka kriminālprocesu par Kaimiņa vadītās partijas "KPV LV" iespējams nelikumīgu finansēšanu. Kriminālprocess tika izmeklēts pēc trīs Krimināllikuma pantiem, proti, par partijas nelikumīgu finansēšanu, par starpniecību partijas nelikumīgā finansēšanā un par partiju nelikumīga finansējuma pieņemšanu un izspiešanu.

Minētie likuma panti paredz iespēju sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz pieciem gadiem, ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

Lasi vēl

Komentāri (16)

 • -5
  tara 21.06.2018, 11:00:11

  aivars, internetā skatoties tikai laika ziņas. Nav brīnums, ka pirms kāda laika viņš pēkšņi attapās - oi, 15% cilvēku ir pametuši valsti!
  aivars to nosauca par traģēdiju!

  TAS IR ARĪ TAVA ILGGADEJA DARBA REZULTĀTS, AIVAR!

  Tā kā sēdi labāk i-netā un lasi, ko tauta domā! Liec meitenēm mieru!

 • -4
  tara 21.06.2018, 11:07:59

  Starp citu, vakar vēlu vakarā jūsu nosauktais klauns - Artuss Kaimiņš, LIVE savāca 76 000 skatījumu līdz šim rītam.

  KURŠ TE IR KLAUNS???

  Vai tev ir tāda auditorija viena vakarā?

  https://www.facebook.com/janis.triblis.runcitis/videos/1329549977177507/?hc_ref=ARRkmxO-Y0-PdM4RQ9Kzu7ix19euYFdRZFYZST2bEULd2PumjVrSYXW-BBLIgIF2hak

  Ceru, ka tavas meitenes tev šo komentāru iebāzīs degunā!

 • -3
  Jans Pirms 1 mēnesi

  Klauni jau visiem patīk, tāpēc skatās.

 • -3
  krustmateflorence 21.06.2018, 11:12:03

  Pati vakar pa TV-redzēju,kā vecie komunisti un viņu domu biedri ,ar vieglu sirdi izdeva tautas vēlētu deputātu arestam.
  Zināms par ko balsot rudenī.

 • -3
  tara 21.06.2018, 11:17:05

  https://rebaltica.lv/2018/06/panama-2-dokumentos-ka-miljonu-ieguveja-paradas-lemberga-meita/

  Labak pastāsti, aivar, ka tu savu meitu audzināji un kāpēc viņa nodokļus nemaksā?

 • -8
  kohs 21.06.2018, 11:49:46

  Klauni vienmēr bijuši skatītākie no visiem :) kāds brīnums, ka savācis tūkstošiem skatījumus

 • -1
  tara 21.06.2018, 13:15:27

  Noklausieties LIVE vispirms. Tie ir latvieši no visas pasaules. Ļaudis ir satraukti par Latvijas nākotni. Jums, acīmredzot, viss ir kārtībā. Tas, ka 15% iedzīvotāju ir pametuši valsti, jo viņus neapmierina Latvijā notiekošie procesi, jums raizes nerada. Jūs esat drošs par savu un savu bērnu nākotni. Par jūsu līdzcilvēkiem jums sirds nesāp.
  Varat pamosties kādu ritu pustukšā pilsētā ar nākotni.

 • -2
  snaiperis999 21.06.2018, 12:53:42

  Aivars saka,ka Kaimiņš piekopj visatļautību.Kaut kur jau tā ir,un tur jau tā fiška,ka tas ir nepieļaujams fakts,jo Latvijā visatļautība ir pieļaujama tikai Aivaram.

 • -1
  Jans Pirms 4 nedēļām

  Varbūt tev taisnība, bet nosauc trīs visatļautības faktus, lai nebūtu kārtējā tukšā pļāpāšana.

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Priekam jau nav jābūt ļaunam! Galvenais lai prieks IR!

 • -2
  snaiperis999 Pirms 1 mēnesi

  Kaimiņu paņēma pie pleciem un kratīja.Un viņa omammu arī.
  Līdz šim KNĀBis,kad brauca kādu ņemt ciet,tad tiem,kuriem ir zaķa dvēsele,tiem uz purna bija maska.Šoreiz nebija.Vai tiešām tagad tur strādā īsti vīri,nevis gļēvi lupatas.

 • 0
  Frīdis Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Neesmu A.Kaimiņa fans . Arī par viņa partiju nekad nebalsotu . Bet A.Kaimiņa teiktajiem vārdiem diemžēl ir ļoti liela taisnība. Un ar saviem izteicieniem viņš ir uzkāpis uz varžacīm A.Lembergam un pie varas esošajiem un iedzīvoties kārajiem ZZS un V politiķiem. Nepārprotami šī valdība ir pelnījusi atlaišanu. Nepārprotami arī ir tas , ka šī pasākuma pasūtītājs un safabricētājs ir A.Lembergs un ZZS. Suņi zin ko ēduši. Kamēr tautā, tā sauktais, mafijas boss A. Lembergs nebūs ietupināts , šajā valstiņā nekas uz labo pusi nemainīsies ! I Neceriet !

 • -1
  snaiperis999 Pirms 4 nedēļām

  Ej tu ,Jans,vienreiz ellē!Laikam gribi te radīt par sevi iespaidu,kā par gudru cilvelku.Nosauc tu kaut vienu faktu,gudreli.

 • -2
  Jans Pirms 4 nedēļām

  Es, pretēji tev,neko neapgalvoju un nevienam birkas nekarinu, tāpēc nekādi fakti man nav jānosauc. Piemēram, ja es kādu cilvēku nosauktu par zagli, man jāpasaka konkrēti ko un kad nozadzis. Ja faktu nav, nav arī tiesības nevienu saukt par zagli vai kā citādi. Ja faktu nav, tad tā ir apmelošana.

 • -3
  snaiperis999 Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Pilnīgi piekrītu tev par faktiem.Nevienu konkrēti,minot vārdu un uzvārdu,es šeit nepieminu.bet gan izsaku savu sakāmo vispārīgi.Tas ka mana tāda izteikšanās vienam otram nepatīk,par to liecina īkšķi uz leju zem maniem komentāriem,no kuriem,protams,daļa ir salikta automātiski,jo esmu VB snaiperis,un daudziem kā dadzis acī.
  Tu nebūt neesi šeit radījis iespaidu,kā viens otrs ar nopīpētām smadzenēm.bet gan droši vien esi gudrs cilvēks,jāsaka,ar visur un vienmēr pieminēto intelektu.
  Nekādi konkrēti fakti te nebūs nekad,ja nu vienīgi par visiem zināmām lietām.Un reāli dzīvē mēs neesam ne Jani,ne snaiperi,ne Mikes,ne florences,un lielākā daļa šeit ir aiz ,,ņehren ģelaķ,,.

 • -1
  Jans Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Aiz "ņehren ģelaķ" forumā pirmkārt ir tie, kas komentē pie katra raksta neatkarīgi no tā, saprot no tēmas kaut ko vai nē. Kaut pēdējo muļķību, bet uzrakstīt. Tādu nemaz nav tik daudz viens no līderiem šai ziņā esi tu). Atkārtoju, ka, ja tiek izteikti kādi apgalvojumi bez pamatojuma (kāpēc tieši tā un ne citādi), tad tā ir apmelošana. Piemēram es tev neprasīju nevienu vārdu (to jau tu biji nosaucis), bet lūdzu nosaukt pierādījumus, kā izpaužas tevis minētā cilvēka visatļautība. Kaut gan tāpat ir skaidrāks par skaidru, ka nevienam tavam apgalvojumam pamatojuma nav. Un lūdzu iztiec bez aizvainojumiem un rupjībām! Mani uz rupjībām neizprovocēsi!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: