Virslīgas čempionāta otro apli ar pārliecinošu uzvaru Valmierā sākuši FK Ventspils futbolisti, izcīnot panākumu 3:1.

Šosezon pirmo reizi komandas vārtu drošība tika uzticēta Maksimam Uvarenko, bet citu būtisku izmaiņu sastāvā nebija. Ventspilnieki bija neapšaubāmi šīs spēles favorīti un jau no pirmajām minūtēm pārņēma bumbas kontroli, taču pirmajā puslaikā vārtu guvumā to pārvērst neizdevās. Vēl vairāk – iesist varēja arī valmierieši, bet sevišķi bīstams bija pieredzējušā Gata Kalniņa sitiens ar galvu pēc stūra sitiena.

Otrā puslaika sākums Ventspilij padevās iespaidīgs. 47. minūtē pēc soda sitiena Nauris Bulvītis raidīja bumbu vārtos ar galvu, bet tikai divas minūtes vēlāk Aleksejs Aleksejevs ar lielisku piespēli nodrošināja Adelekem Akinjiemi randiņu ar sāncenšu vārtsargu Elvi Arnavu, kas beidzās ar vēl vien precīzu sitienu. Adelekem tas bija sestais vārtu guvums šosezon un viņš labāko snaiperu sarakstā panāca Alekseju Višņakovu, kurš šajā kārtā izcēlās ar precīzu sitienu pret Jelgavu (Spartaks-Jelgava 1:0)

Trešie vārti tika gūti vien 86. minūtē, kad ar fantastisku sitienu izcēlās Steniu, kurš, neapturot bumbu, no metriem 23 šāva to augšējā vārtu stūrī. Gluži tāpat kā pirmā apļa spēlē Ventspilī, arī šoreiz mača beigās izcelties izdevās arī valmieriešiem, turklāt arī skaistā veidā – tāla piespēle, elegants Kristera Lūsiņa lēciens un tāds pats sitiens ar galvu.

Nākamo spēli Ventspils aizvadīs savā laukumā, 21. maijā tiekoties ar Jelgavas futbolistiem, kurus pirmajā aplī viesos pieveica ar 2:0.

keda 17.05.2018, 12:09:37

It kā jau traki, ka pirmajā puslaikā neiesita neko, bet labi, ka neielaida :) Lai gan neradās sajūta, ka Valmiera ir spējīga uz 0 nospēlēt. Ja grib no pēdējās vietas izkāpt, vidzemniekiem nāksies meklēt kādus papildspēkus.