LBL2 turnīra otrajā posmā pie septītās uzvaras tikuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas savā laukumā pārliecinoši pieveica komandu LU/BS Rīga.

Pirmajā puslaikā gan tika iekrāts vien divu punktu pārsvars (38:36), bet pēc pārtraukuma studenti droši gāja pretī uzvarai. Trešajā ceturtdaļā pārsvaram tika pielikti vēl astoņi punkti, bet visā mačā uzvara ar 92:75. Ļoti tuvu triple-double bija Dāvis Gūtmanis, kuram šajā mačā 18 punktu, deviņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Kristaps Ķilps.

Čempionāta otrajā posmā ventspilniekiem atlikuši vēl trīs mači, bet tiem sekos izslēgšanas spēles, kurām VeA basketbolisti jau ir kvalificējušies (tajās iekļūst visas 12 spēcīgākās grupas komandas un četras labākās no otras grupas). Regulārās sezonas atlikušajās spēlēs būs jānoskaidro pirmās kārtas pretinieks, bet šobrīd to prognozēt ir grūti, jo spēcīgāko grupā ar vienādu uzvaru skaitu ir četras komandas.

Robis 07.03.2018, 21:32:27

Kāda jēga veidot šos epizodiskos rakstus par sporta komandām? Kur info par iepriekšējām spēlēm? Kāpēc nav info par vispārēju statistiku? Ērtāk nebija par omisu zaptem rakstīt?