Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola halles telpās tika atklāts jaunais fizioterapijas kabinets. Jaunajā fizioterapijas kabinetā pakalpojumus izmēģināja pasaules līmeņa svarcēlāja Rebeka Koha un basketbola kluba “Ventspils” spēlētājs Kristaps Ķilps.

Pasākuma laikā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs klātesošos informēja, ka jaunais kabinets Basketbola hallē ir sākums fizioterapijas pakalpojumu tālākai attīstīšanai Ventspilī.

Priekšsēdētājs uzsvēra, ka mūsdienās fizioterapijai ir jābūt ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļai un izteica gandarījumu par to, ka ventspilniekiem tagad būs pieejami ļoti profesionāli fizioterapijas speciālisti un mūsdienīgs aprīkojums.

Jaunā sertificētā fizioterapijas kabineta vadošais speciālists būs Latvijā pazīstamais fizioterapeits Raivis Aršauskis, kuram ir 24 gadu pieredze fizioterapijā un daudzveidīgu rehabilitācijas programmu izveidē un realizācijā. Ventspilī strādās arī fizioterapeites Simona Laura Kozlovska un Santa Matroze.

Fizioterapeits Raivis Aršauskis kabineta atklāšanas laikā iepazīstināja klātesošos ar fizioterapijas iespējām un lomu bērnu un pieaugušo veselības uzturēšanā, pastāstīja par jaunajā fizioterapijas kabinetā pieejamajiem pakalpojumiem un mūsdienīgās aparatūras praktisko pielietošanu.

Fizioterapijas kabinets prioritāri būs paredzēts sporta skolas “Spars” audzēkņu un Ventspils sportistu veselības aprūpei. Sportistiem kabinets būs pieejams darba dienās no plkst. 12 līdz 20. Noteiktos laikos fizioterapijas pakalpojumus jaunajā kabinetā varēs izmantot arī ikviens ventspilnieks.

Fizioterapija ir nepieciešama kaulu, locītavu, muskuļu, saišu, cīpslu traumas vai saslimšanas gadījumā, kā arī pirms un pēcoperāciju periodā, nervu sistēmas, sirds un asinsvadu, elpošanas sistēmas problēmu gadījumā. Fizioterapija pielietojama arī vispārējai fiziskajai sagatavošanai un atjaunošanās procesā, tā nodrošina arī funkcionālās medicīniskās pārbaudes - stājas, garuma, svara, balansa, koordinācijas un spēka testus.

Profesionālie un pieredzējušie fizioterapeiti Ventspilī piedāvās sporta traumu rehabilitāciju, ķermeņa kompozīcijas analīzi, kas tiks veikta ar segmentāro ķermeņa kompozīcijas analizatoru, ar ko iespējams noteikt masu atsevišķi katrai ķermeņa daļai, tiks piedāvātas ārstnieciskā vingrošana, teipošana, siltuma terapija un fizikālās terapijas procedūras.

Sporta skolas «Spars» un sporta klubu sportisti ar ārsta nosūtījumu bez maksas varēs saņemt fizikālās terapijas procedūras, masāžas, mīksto audu tehnikas, manuāla locītavu mobilizāciju, terapeitisko vingrojumu apmācību, teipošanu un ārstēšanas procesa uzraudzību.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • 0
  еs 02.03.2018, 18:16:08

  Ķilps ir svītrots no kluba pieteikuma LBL.

 • -1
  Antonija 02.03.2018, 20:25:35

  kādām personām tās būs pieejamas, kādas cenas..

 • 0
  Olimpiskais centrs "Ventspils" 05.03.2018, 18:00:50

  Darba dienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 20.00 fizioterapijas kabinetu izmantos sporta skolas “Spars” un Ventspils sporta klubu audzēkņi, kuriem fizioterapijas izmaksas segs Ventspils pilsētas pašvaldība. Tuvākajās dienās fizioterapeiti noteikts arī cenrādi un pieņemšanas laikus iedzīvotājiem. Šī informācija tiks publicēta interneta mājas lapas sadaļā http://ocventspils.lv/lv/kompleksi/fizioterapijas-kabinets

 • -4
  krusttēvs vilhelms 04.03.2018, 11:48:20

  kurš fizioterapeits tur strādās?

 • 0
  Soft 05.03.2018, 10:29:48

  Tekstā skaidri un gaiši rakstīts "Jaunā sertificētā fizioterapijas kabineta vadošais speciālists būs Latvijā pazīstamais fizioterapeits Raivis Aršauskis, kuram ir 24 gadu pieredze fizioterapijā un daudzveidīgu rehabilitācijas programmu izveidē un realizācijā. Ventspilī strādās arī fizioterapeites Simona Laura Kozlovska un Santa Matroze."

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: