Tēma: Olimpiskais centrs

 • Renovē Katoļu ielas stadionu 5

  Šogad uzsākti futbola stadiona Katoļu ielā 40 renovācijas darbi. Vasarā laukumam uzklāts jauns mākslīgā zāliena segums, līdz novembra beigām tiks uzstādīts energoefektīvs stadiona apgaismojums, bet tuvākajos gados plānota jaunu ģērbtuvju būvniecība.

 • Sportisti trenējas Ventspilī 0

  Olimpiskā centra Ventspils sporta bāzēs norit aktīva treniņnometņu sezona. Paredzams, ka šovasar pie mums tiks aizvadītas apmēram 20 treniņnometnes, pulcējot vairāk nekā 600 dalībnieku.

 • Piedzīvojumu parks attīstās 0

  Ventspils Piedzīvojumu parkā izbūvētā rodeļu trase ienesusi ne vien jaunus vaibstus slēpošanas kalna Lemberga hūte ainavā, bet arī vairākas izmaiņas Piedzīvojumu parka plānojumā kalna pakājē – uzbūvēta rodeļu trases servisa ēka un jauns sanitārais mezgls, bet vairāki spēļu laukumi un atrakcijas turpmāk atradīsies citā vietā.

 • LED apgaismojums ļauj ietaupīt 0

  Ar apgaismojuma nomaiņu Basketbola hallē noslēgusies vairāku gadu garumā īstenotā pāreja uz mūsdienīgu un energoefektīvu LED apgaismojumu Olimpiskā centra Ventspils sporta bāzu zālēs, kas ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu vismaz trīs reizes.

 • Kalnā pieejama iesācēju trase un ragaviņu kalniņš 14

  No trešdienas, 7. decembra, plkst. 15 slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' būs pieejama iesācēju slēpošanas trase, bet par prieku mazajiem ziemas prieku cienītājiem būs atvērts arī ragaviņu kalniņš.

 • Kērlingā notikušas pirmās spēles 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ledus hallē tika atklāts Ventspils pilsētas 20. atklātais čempionāts kērlingā. 

 • Kustība palīdz nejusties vientuļiem 0

  Dažādas sportiskās aktivitātes vienmēr saistītas arī ar veselības uzlabošanu, turklāt runa nav tikai par muskuļiem vai nevēlamiem ķermeņa apmēriem, jo ne mazāk būtiski bieži ir tas, ka šādas nodarbības ļauj izrauties no vienmuļās ikdienas.

 • Ūdens piedzīvojumu parkā noslēgušies remontdarbi 0

  Pēc neilgas remontdarbu pauzes kopš šīs nedēļas apmeklētājiem atkal atvērta Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona, kur drēgnās rudens dienās var ne tikai sasildīties pirtīs, bet arī gūt adrenalīna devu ūdens izklaidēs.

 • Kārtīgi iegriezusies treniņnometņu sezona 0

  Olimpiskā centra Ventspils sporta un atpūtas bāzes ir teicami piemērotas arī dažādu treniņnometņu rīkošanai, kuru aktīvākais periods ir tieši vasarā. Iepriekšējos gados gan to apgrūtināja dažādi ierobežojumi un aizliegumi, bet šovasar treniņnometņu sezona atkal iegriezusies pa īstam – pie mums jau trenējas un trenēsies arī turpmāk dažādu sporta veidu, meistarības līmeņu un pat valstu pārstāvji.

 • «Ventspils šķēpos» uzvar Gailums un Mūze 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā aizvadītas tradicionālās Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības ''Ventspils šķēpi 2022'', kurās četrās vecuma grupās piedalījās 70 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas.

 • Darbu atsāks Ūdens piedzīvojumu parka atrakciju un SPA zona 1

  No otrdienas, 1. marta, pēc ilgāka pārtraukuma darbu atsāks Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona. Ūdens piedzīvojuma parku varēs apmeklēt ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, bet personām līdz 18 gadu vecumam sertifikāts nav nepieciešams.

 • Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa atsāks darbu 0

  No 15. novembra darbu atsāks Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle un lielais peldbaseins, kas darbosies Ministru kabineta noteikumos Nr.360 noteiktajā, tā saucamajā, zaļajā režīmā.

 • Sports un atpūta atgriežas telpās 0

  Noslēdzoties vasaras sezonai, arvien lielāka interese ventspilniekiem ir par iespēju sportot un atpūsties iekštelpās, un Olimpiskā centra Ventspils bāzēs iespējas realizēt savas vēlmes ir tiešām plašas, tiesa, jāņem vērā, ka tās darbojas dažādos drošības režīmos.

 • Mācīs spēlēt kērlingu 0

  Ventspils kērlinga klubs aicina iesaistīties Eiropas sporta nedēļas sportiskajās aktivitātēs un četrās nodarbībās apgūt kērlinga spēles pamatus. 

 • Atlētikas zāles turpmāk strādās "zaļajā režīmā" 10

  Lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, visas trīs Olimpiskā centra Ventspils atlētikas zāles turpmāk strādās tā saucamajā, zaļajā režīmā, kura kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi.