Tēma: Olimpiskais centrs

 • Mācīs spēlēt kērlingu 0

  Ventspils kērlinga klubs aicina iesaistīties Eiropas sporta nedēļas sportiskajās aktivitātēs un četrās nodarbībās apgūt kērlinga spēles pamatus. 

 • Atlētikas zāles turpmāk strādās "zaļajā režīmā" 10

  Lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, visas trīs Olimpiskā centra Ventspils atlētikas zāles turpmāk strādās tā saucamajā, zaļajā režīmā, kura kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi.

 • Darbu uzsāks lielais peldbaseins 0

  Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka lielais peldbaseins darbu uzsāks trešdien, 8. septembrī. Lai ievērotu epidemioloģiskās drošības noteikumus, lielā peldbaseina apmeklējumi tiks organizēti plūsmās.

 • Noslēdzas Pludmales akvaparka sezona 6

  Iestājoties rudenīgiem laikapstākļiem, Ventspils Pludmales akvaparks noslēdz šīs vasaras sezonu, un no ceturtdienas, 26. augusta, tas būs slēgts līdz nākamā gada jūnijam. Šogad, pateicoties karstajiem vasaras mēnešiem, Pludmales akvaparks ir bijis ļoti labi apmeklēts - tajā paviesojušies vairāk kā 27 200 apmeklētāju.

 • Aktīvā atpūta visai ģimenei 0

  Ventspilī aktīvās atpūtas cienītājiem vasarā tiek piedāvāts plašs sporta un ārpustelpu izklaižu klāsts. Apmeklētājiem atvērts Pludmales akvaparks un Piedzīvojumu parks, tostarp sezonu uzsācis arī Piedzīvojumu parkā esošais veikparks.

 • Pilsētas atlētikas zāles būs atvērtas apmeklētājiem 3

  No 28. jūnija, Olimpiskā centra ''Ventspils'' Basketbola halles un Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāles būs pieejamas apmeklētājiem ar negatīvu Covid testu, Covid 19 pārslimojušām un vakcinētām personām.

 • "Šķēpos" uzvar Kociņa un Grīva 0

  Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskajās sacensības “Ventspils šķēpi 2021” vīrieši konkurencē uzvaru izraut izdevās ventspilniekam Jānim Svenam Grīvam, kamēr dāmu konkurecē Anetei Kociņai uzvaru nodrošināja jau pirmais metiens.

 • Treniņnometni aizvadījuši šorttrekisti 1

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' treniņnometni aizvadījuši septiņi šorttrekisti no Jelgavas, kas trenējās kopā ar Ventspils sportistiem.

 • "Ventspils šķēpi" – iespēja tikt pie olimpiskās ceļazīmes 1

  Sestdien Olimpiskā centra Ventspils stadionā notiks tradicionālās Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības Ventspils šķēpi, kas sportistiem būs iespēja ne tikai tikt pie naudas balvām, bet arī izpildīt olimpisko normatīvu.

 • Ventspils sporto brīvā dabā! 3

  Pavasaris un patīkamāki laika apstākļi nāk ne tikai ar plašākām iespējām vienkārši uzturēties svaigā gaisā, bet arī plašākām iespējām sportot, ko ikvienam ventspilniekam piedāvā arī dažādi Olimpiskā centra Ventspils saimniecībā esošie āra sporta laukumi.

 • Noskaidroti radošākie Lemberga hūtes sezonas noslēguma nobraucieni 6

  Lai ar jautrību sirdī atvadītos no ziemas sezonas, kas Lemberga hūtē ilga 46 dienas bez pārtraukumiem, aktīvās atpūtas cienītāji tika aicināti veikt atraktīvus nobraucienus pa kalna nogāzi, izveidot savu sezonas noslēguma brauciena video un iesūtīt to balsošanai.

 • Lemberga hūtē ziemas sezona noslēgusies 5

  27. februārī, ar atraktīviem nobraucieniem noslēdzās ziemas sezona slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte''. Šī sezona bija īpaša gan tādēļ, ka darbība notika, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, gan arī tādēļ, ka laika apstākļi bija piemēroti, lai Lemberga hūtē aizvadītu garāko slēpošanas un snovborda sezonu pēdējā desmitgadē.