Ventspils vieglatlētiem godalgotas vietas gan sacensībās Latvijā, gan ārzemēs.

Labus rezultātus mūsējie uzrādīja Rīgas čempionātā, kur izdevās izcīnīt astoņas godalgas. Sieviešu konkurencē 1500 metru skrējienā 3. vietā finišēja Linda Batņa (4:54,34 min), aiz sevis uzreiz atstājot vēl vienu ventspilnieci – Līgu Jansoni (4:57,12 min); jāpiebilst, ka abas skrējējas ir Sergeja Paipala-Šulca audzēknes. T

āllēkšanā pārliecinoši uzvarēja māsas Lauma un Māra Grīvas, kuras attiecīgi uzrādīja rezultātus 6,39 un 6,32 metri. Mārai izdevās gūt ne tikai uzvaru trīssoļlēkšanā, bet arī uzstādīt jaunu personisko rekordu – 13,32 metri. Jaunākā no māsu trijotnes – Gundega Grīva – startēja šķēpa mešanā, kur ar rezultātu 45,03 metri ierindojās 2. vietā. Trenera Māra Grīvas darba rezultāti liecina paši par sevi, jo māsas savās disciplīnās ir vienas no labākajām Latvijā.

Vīriešu konkurencē 3000 metru kavēkļu skrējienā ātrākie bija Daiņa Lodiņa trenētie Ventspils novada BJSS skrējēji Konstantīns Savčuks un Kaspars Gulbis. Savčuks izcīnīja pārliecinošu uzvaru, finišējot pēc 9.07,63 minūtēm un apsteidzot Gulbi par vairāk nekā pusminūti, – 9.44,17 minūtes.

Normunds Pūpols vispirms izcīnīja bronzas godalgu augstlēkšanā starptautiskās sacensībās Vācijā, kur spēja pārvarēt 2,18 metru augstumā novietotu latiņu. Jau nākamajā dienā Pūpols startēja Rīgas čempionātā, kur guva pārliecinošu uzvaru, pārlecot 2,20 metrus.

Tikmēr sacensībās Valgā soļotājs Arnis Rumbenieks aizstāvēja pērnā gada čempiona titulu desmit kilometru soļojumā. Kā Ventas Balsij atzina Rumbenieks, šogad uz sacensībām bija ieradušies arī spēcīgi soļotāji no Lietuvas un Baltkrievijas. Ja Arnim izdosies uzvarēt arī nākamā gada sacensībās, tad viņa īpašumā nonāks ceļojošais kauss.

Rumbenieks atklāja, ka pusi distances gājis plecu pie pleca ar Baltkrievijas sportistu, bet tad riskējis un veicis atrāvienu, kas izrādījies izšķirošs. Trases noslēgumā Arnim cīņa bijusi vairs ar lauku, nevis pretiniekiem. Rumbenieka uzrādītais rezultāts – 42,37 minūtes. Jūnija sākumā Arni gaida ļoti svarīgas sacensības Lietuvā, kurās mērķis ir šogad izpildīt Eiropas čempionāta normatīvu.

Fotoattēlā: Arnis Rumbenieks

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: