Sporta skolas Spars sportisti startējuši Liepājas KSS jauno peldētāju sacensībās.

Čempionātā piedalījās vairāk nekā 120 sportisti no Liepājas, Jelgavas un Ventspils.

Mūsu komandas sastāvā bija 15 peldētāju. Sacensības risinājās 50 un 100 metru brīvā stila distancē. Katrā peldēšanas disciplīnā piedalījās vairāk nekā 20 sportisti, kas tikai liecināja par augsto konkurenci cīņā par medaļām.

Ventspilnieki tukšā nepalika un mājās pārveda vairākas medaļas un personīgos rekordus peldējumos. 100 metru brīvā stila peldējumā 2000. gadā dzimušajām meitenēm bronzas godalgu ieguva Daniela Ļebeda. Sestajā vietā ierindojās Olga Žukova, astotajā – Marika Priekule, 13. vietā – Anastasija Moksina un 16. pozīcijā – Denisa Dārzniece.

Tajā pašā vecuma grupā zēniem 100 metru brīvā stila peldējumā 11. vietu ieguva Daniels Kondaurovs, bet 18. – Viesturs Lauva. Gadu jaunākā grupā meitenēm 50 metru brīvā stila distancē sesto un septīto vietu ieguva Ērika Slobodiba un Alise Vinogradova, bet desmitnieku noslēdza Ksenija Boļšakova. Zēnu 50 metru peldējumā labākais no ventspilniekiem bija Adrians Grikmanis, kurš ieguva 13. vietu, 16. un 18. pozīcijā finišēja Reinis Ikerts un Edvards Bažbauers. Visjaunākajā – 2002. gadā dzimušo – zēnu konkurencē 50 metru brīvā stila peldējumā dubultuzvara mūsējiem. Pirmais finišu sasniedza Ernests Žvīgurs, bet uzreiz aiz viņa Daniels Bažbauers. Tādējādi Ventspils komanda mājās pārveda pilnu medaļu komplektu – zelta, sudraba, bronzas.

Intervijā Ventas Balsij peldēšanas trenere Ludmila Spurīte atzina, ka ir ļoti gandarīta par sacensībām Liepājā. Mazajiem peldētājiem reti kad tiek organizētas sacensības, tāpēc ir jāizmanto katra šāda iespēja. Jaunie sportisti trenējas vairākus gadus, un, lai nezustu peldēšanas prieks, ir vajadzīga arī sacensību garša. «Sacensībās mūsu bērniem bija spēcīgi pretinieki, tāpēc par katru izcīnīto medaļu ir vēl lielāks prieks,» saka Spurīte.

Vairāki mūsu sportistu uzrādījuši ļoti labus rezultātus, kaut līdz godalgotām un augstām vietām nedaudz pietrūcis. Ludmila sacīja, ka bērni šo ir pelnījuši ar saviem treniņiem un neatlaidību.

Tāpat lielu pateicību Spurīte veltīja sporta skolai Spars un peldētāju vecākiem, kuri ļoti daudz palīdzējuši. Peldētāji baseinā trenēsies līdz Jāņiem, kamēr tas būs pieejams. Vasarā jaunajiem censoņiem paredzētas nometnes, lai jau septembrī varētu atsākt treniņus baseinā. Bet jau šopiektdien jaunie peldētāji ar sporta skolas Spars sezonas noslēguma sacensībām pieliks treknu punktu šīs sezonas startiem.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: