Baltic Jungen Cup 2. posma sacensības motokrosā, kas risinājās Zorģu trasē, pulcēja 136 motobraucējus no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Nīderlandes, bet mūsu pilsēta bija pārstāvēta ar pieciem dalībniekiem.

50 cm3 klasē mūsu Bogdans Kaminskis gan kvalifikācijā, gan kopvērtējumā ierindojās devītajā vietā. 85 cm3 klasē Ansis Anševics divu braucienu summā ieņēma desmito vietu, bet Rihards Elpers šo posmu noslēdza 20. vietā. Ar vislielāko dalībnieku skaitu bija pārstāvēta Iesācēju klase, kurā pie starta bomja stājās 42 braucēji, tāpēc tika aizvadīti ne tikai kvalifikācijas braucieni, bet arī pusfināls, kurā noskaidroja A un B fināla dalībniekus. Mūsu pilsētas pārstāvji Otto Leinerts-Neilands un Andrejs Solncevs brauca vienā pusfinālā un abi iekļuva A finālā. Finālbraucienā Otto finišēja ceturtais, bet Andrejam šoreiz desmitā vieta. Nākamās sacensības notiks šajā pašā trasē, kad 20. augustā norisināsies L.A.M.A. čempionāta 6. posms.