Pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas 1. līgas spēli aizvadīja Ventas 2002 hokejisti, kas bija tuvu tam, lai tiktu pie kāda punkta cīņā ar šobrīd trešo spēcīgāko komandu Prizma/Pārdaugava.

Mača desmitajā minūtē viesi jau bija vadībā ar 2:0, bet perioda izskaņā Mārtiņš Feifers vienu ripu atguva. 27. minūtē Miķelis Pāvelsons izmantoja divu vīru pārsvaru un panāca izlīdzinājumu, taču arī trešais periods bija jāsāk iedzinējos (2:3). Tajā Venta 2002 tika pie trim skaitliskajiem vairākumiem, taču realizēt kādu no tiem un tikt vismaz pie punkta neizdevās. Ventspilnieki šobrīd noslīdējušu uz sesto vietu, taču četrinieks un izslēgšanas spēles vēl ir aizsniedzamas, tiesa, konkurentu kļuvis par vienu vairāk. No cerībām uz četrinieku nav izslēgušies valmierieši, kam vēl savā laukumā jāuzņem tukumnieki un jāviesojas pie pastarīša HK Ogre. Tukumniekiem atlikušas piecas spēles, no kurām mājās gan jāaizvada tikai viena – ar ventspilniekiem, kam vēl jāuzņem Ogre un jāviesojas Liepājā.