FK Ventspils futbolistiem iepriekšējā Virslīgas kārta bija brīva, taču notika citi ventspilniekiem būtiski mači.

Pēc trim neizšķirtiem pie uzvaras tika FK Liepāja, savā laukumā ar 4:1 pieveicot Spartaku. 17. minūtē tablo vēstīja neizšķirtu (1:1), tomēr puslaiku mājinieki noslēdza ar divu vārtu pārsvaru. Divi precīzi sitieni Dāvja Ikaunieka rēķinā. Savukārt Skonto savā laukumā uzņēma FK Jelgava spēlētājus. Viesi rezultātu atklāja 21. minūtē, bet 15 minūtes vēlāk bija priekšā jau ar 2:0. 44. minūtē mājinieki vienus vārtus atguva, bet jau kompensācijas laikā rupji kļūdījās rīdzinieku aizsargi un bumba trešo reizi nonāca Skonto vārtos. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām rīdziniekiem izdevās tikt vienu vārtu attālumā, bet izraut neizšķirtu nesanāca. Līdz ar to liepājnieki ar 27 punktiem atgriezušies pirmajā vietā, par trim punktiem apsteidzot FK Ventspils futbolistus, kas gan aizvadījuši par divām spēlēm mazāk. Skonto apsteidz ventspilniekus par vienu maču un ar 22 punktiem ir trešajā vietā, bet 20 punktu nu ir jelgavnieku rēķinā (tikpat daudz spēļu). Sestdien ventspilnieki viesos spēlēs ar Spartaku. Arī divas nākamās spēles mūsējiem paredzētas izbraukumā – 15. augustā Daugavpilī, 19. augustā Jelgavā –, bet savā laukumā komanda atgriezīsies vien 23. augustā, kad Ventspilī viesosies Skonto.