Ar 15. Latvijas čempionātu Inčukalnā tika aizvadīts pēdējais šīs sezonas reitinga turnīrs galda hokejā. Mūsējie izcīnījušies līdz augstākajai līgai.

Tajā piedalījās 86 spēlētāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Kazahstānas. Mūsu pilsēta bija pārstāvēta ar 18 spēlētājiem no Jaunrades nama un Ventspils Galda hokeja kluba. Pēc priekšsacīkstēm augstākajā līgā izdevās iekļūt pieciem mūsu spēlētājiem, turklāt trīs no viņiem – Elvijs Siliņš, Eliāns Ēdelis un Edžus Kaņeps – aizkļuva līdz izslēgšanas turnīram.

Diemžēl nevienam no viņiem gan neizdevās pārvarēt pirmo kārtu. Siliņš kopvērtējumā ierindojās 11. vietā, Ēdelis finišēja 15., bet Kaņeps – 16. Raimonds Īša izcīnīja 17. vietu čempionātā, Aleksandrs Žernovojs – 21., bet trešajā līgā uzvarēja Elēna Rācenāja, ieņemot 49. vietu turnīrā. Uzreiz aiz viņas iekārtojās Elvis Arhinovičs. 23. maijā savu piecpadsmito gadskārtu svinēs arī Ventspils čempionāts, kas arī noslēgs galda hokeja sezonu.