Nākamgad Ventspilī risināsies pasaules U-18 hokeja čempionāta pirmās divīzijas turnīrs, lēmusi Starptautiskā hokeja federācija (IIHF).

Sacensības risināsies no 10. līdz 16.aprīlim, un Latvijas izlase centīsies atgriezties augstākajā līgā.

Latvijas hokejistiem sacensībās būs arī samērā izdevīgi pretinieki - Ungārijas, Japānas, Kazahstānas, Lielbritānijas un Itālijas valstsvienības.

Kā ziņots, šogad Latvijas izlase otro reizi spēlēja pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, tomēr nespēja tajā saglabāt vietu, ieņemot priekšpēdējo, devīto vietu.

Savukārt Latvijas U-20 izlase pasaules čempionāta pirmās divīzijas turnīru aizvadīs Baltkrievijas pilsētā Bobrouiskā.

Turnīrā, kas notiks no šī gada 13. līdz 19.decembrim, Latvijas izlase sacentīsies ar Baltkrievijas, Itālijas, Ukrainas, Japānas un Lielbritānijas komandām.

Šogad Latvijas izlase trešo reizi un otro pēc kārtas spēlēja augstākajā divīzijā, bet arī nespēja tajā saglabāt vietu, finišējot devītajā pozīcijā.

Arī Latvijas sieviešu hokeja izlase spēlēs pirmajā divīzijā, mačus no 11. līdz 16.aprīlim aizvadot Vācijas pilsētā Ravensburgā.

Latvija spēlēs kopā ar Japānas, Ķīnas, Vācijas, Norvēģijas un Austrijas izlasēm.

Šogad sieviešu čempionāti nenotika, bet pērn Latvijas izlase spēlēja tikai otrajā divīzijā, kas ir trešā spēcīgākā, tomēr spēja izcīnīt uzvaras visos mačos.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: