Valsts policija informē par nedēļas nogalē reģistrētajiem notikumiem pilsētā un novadā.

14. maijā plkst. 9.10 Lielajā prospektā, vadot automašīnu „Opel Zafira”, ar mašīnas priekšējo riteni tika pacelts kanalizācijas akas vāks, kā dēļ bojāts spēkrats.

Plkst. 11.00 Jūras ielā konstatēts, ka 31 gadu vecs vīrietis atkārtoti gada laikā tirgo cigaretes ar Krievijas akcīzes markām.

Bet plkst. 18.10 turpat 18-gadīgs jaunietis pārdeva vienu cigarešu paciņu ar Krievijas akcīzes marku kādam nepilngadīgajam. Uzsākta administratīvā lietvedība.

15. maijā ap plkst. 19.30 Usmas pagastā, Usmas ezerā, apgāžoties laivai, noslīka 42 gadus vecs vīrietis, kurš vēl nav atrasts. Uzsākts kriminālprocess.

17. maijā ap plkst. 1.25 pa  Jūras ielu 22-gadīgs šoferis vadīja „Mercedes Benz S400” un krustojumā nobrauca no brauktuves, iebraucot  Vasarnīcu ielas 4. mājas žogā, bojājot to. Auto stūrēts 1,9 promiļu alkohola reibumā.

17. maijā ap plkst. 1.25 Ventspils slimnīcas traumpunktā pēc medicīniskās palīdzības vērsās 37-gadīgs vīrietis ar grieztu brūci labajā rokā, 38-gadīgs vīrietis ar durtu brūci krūškurvī un griezta brūce pirkstā un 29-gadīgs vīrietis ar durtu brūci krūškurvja kreisajā pusē un pirkstā. Uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, kā traumas gūtas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: