Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs vieglatlētikā U16 un U14 vecuma grupās godalgotajās vietās ierindojās Ventspils sporta skolas Spars un novada sporta skolas audzēkņi.

Sevišķi veiksmīgi šie mači padevās Ventspils novada skrējējai Annai Priekulei, kas bija ātrākā gan 400, gan 200 metru distancēs. Vēl vienu zeltu mūspuses vieglatlētiem sarūpēja Spara pārstāvis Fēlikss Rūmnieks, kas bija pārliecinoši labākais augstlēkšanā jauniešu mačos. Novada pārstāvis Kalvis Kalliņš izcīnīja otro vietu 400 metru skrējienā, Teodors Drazlovskis bija otrais 1500 metros, bet 800 metru skrējienā palika tūlīt aiz godalgotā trijnieka.

Meiteņu mačos 60 metru ar trešo labāko laiku veica Spara skrējēja Elīna Oliņa, Krista Voina no novada sporta skolas bija trešā 800 metros, bet Frederika Rūmniece no Spara – augstlēkšanā.