Beļģijas pilsētā Hasseltā notika Eiropas kausa posma „STAR Class” sacensības šorttrekā, kurās uzvaru izcīnīja sporta skolas „Spars” audzēknis un Olimpiskā centra „Ventspils” augstas klases atbalsta programmas sportists Roberto Puķītis.

Kopumā sacensībās piedalījās 22 sportisti no Nīderlandes, Beļģijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Spānijas, Itālijas un Jaunzēlandes.

Trīs distanču summā Puķītis nopelnīja 76 punktus. Viņš uzvarēja 1000 metru un 1500 metru distancēs, bet 500 metros ieņēma 4. vietu.

Kopvērtējumā otrais ar 57 punktiem palika mājinieks Matiass Vostē, bet trešo vietu ar 55 punktiem ieņēma Marks Prinsens no Nīderlandes.

Jau ziņots, ka šosezon Puķītis divos Pasaules kausa (PK) posmos labāko rezultātu sasniedza Monreālā, kur 1000 metru distancē viņš bija septītais. Turpat 500 metros Roberto bija 17. vietā, bet pirms tam posmā Soltleiksitijā divas reizes slidojot 1000 metru distances, viņš ieņēma attiecīgi 41. un 21. vietu.