Kārtējo spēli Latvijas telpu futbola čempionātā aizvadījusi telpu futbola komanda Ventspils kas Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā tikās ar SK Monarh komandu un bija pārāki ar 3:2 (1:2).

Rezultātu spēles 11 minūtē atklāja ventspilnieks Sergejs Ciganovs, un rezultāts kļuva 1:0 mūsējo labā, tomēr kā „auksta duša” nāca spēles 13 minūte, kurā tika pazaudēti divi vārti un rezultāts jau kļuva nelabvēlīgs 1:2. Šādi noslēdzās pirmais puslaiks. Otrajā puslaikā TFK Ventspils tomēr izdevās salauzt spēli, jo vārtus guva Mihails Rjumšins un Daniels Vasiļjevs. Spēles gala rezultāts 3:2.

Četrās spēlēs mūsu komanda spējusi izcīnīt vienu uzvaru un turnīra tabulā ieņem 7.vietu astoņu komandu konkurencē.  Nākamo mājas spēli mūsu komanda aizvadīs 30. novembrī plkst. 15:00, sporta hallē Pārventa tiekoties ar BFC Daugavpils.

Šogad turnīrā spēlē – FK Nikars, RTU FC, Raita- New project, BFC Daugavpils, FK RABA, SK Monarhs, TFK Ventspils un FC Petrow.

TFK Ventspils sastāvs: Dmitrijs Bremza, Aleksejs Soleičuks, Arturs Ivanovs, Aleksandrs Novožilovs, Dmitrijs Kuzmins, Ruslans Marčenkovs, Grigorijs Vinogradovs, Mihails Rjumšins, Salvis Roga, Nikolajs Jarohnovičs, Daniels Vasiļjevs.